ooipoort

ooipoort

dinsdag

Ronde 11, stand & uitslagen

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 11 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn.W-ZTPRintRtng+
01Tony Hogerhorst167,82522861181  01823-3
02Fred Rienstra165,52425961272 -1175543
03Patrick van Waardenburg144,72316861181 -218068
04Paul Delleman113,82224931539 -11505-38
05Robbie Gerhardus110,021234301752 01745-3
06Albert Lebbink109,02017940544  1155327
07Jan Ravensteijn102,81919840450  015673
08Joop Crooy99,518158314441 214894
09Chiel Verhagen84,51721721436 -1151711
10Erik Visser73,816189216281-11378-3
11Henk Steinhauer67,01520421163  01538-11
12Steffen Brouwer65,31411920722  11367-15
13Emile Okel30,813143012171 11114-30
14Guyliano Radhe29,51213101050  114487
15Frank van der Rijst20,0119 000 -  012200
16Fons Leferink18,31010 000 -  013150
17Frank Schleipfenbauer15,0912 000 -  020610
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

Uitslagen Competitie 1
ronde 11 gespeeld op 16-04-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Steffen BrouwerTony Hogerhorst0-2
Albert LebbinkFred Rienstra0-2
Chiel VerhagenPatrick van Waardenburg0-2
Joop CrooyPaul Delleman2-0
Henk SteinhauerErik Visser1-1

Ronde 10, Stand & Uitslagen

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 10 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Tony Hogerhorst153,82522751179  11813-5
02Fred Rienstra145,52425851269  0174437
03Patrick van Waardenburg128,72316751179 -117975
04Paul Delleman114,82224831444  01556-23
05Robbie Gerhardus111,021234301752 01748-3
06Albert Lebbink106,02017840450  0159233
07Jan Ravensteijn102,81919840450  015663
08Chiel Verhagen86,51821621342 -2154514
09Joop Crooy77,717157214361 11416-11
10Steffen Brouwer66,71611820625  01366-13
11Erik Visser64,515188206251 01347-9
12Henk Steinhauer60,71420320167 -11584-5
13Guyliano Radhe29,81313101050  114487
14Emile Okel24,51214301217  11114-30
15Frank van der Rijst20,0119 000 -  012200
16Fons Leferink18,31010 000 -  013150
17Frank Schleipfenbauer15,0912 000 -  020610
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

Uitslagen Competitie 1
ronde 10 gespeeld op 9-4-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Chiel VerhagenTony Hogerhorst0-2
Jan RavensteijnFred Rienstra0-2
Paul DellemanErik Visser0-2
Steffen Brouwer   Patrick van Waardenburg    0-2
Emile OkelAlbert Lebbink0-2

Ronde 9, Stand & Uitslagen

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 9 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGew Rem Ver lPercOn W-ZTPRintRtng+
01Tony Hogerhorst135,82522641175  21798-7
02Fred Rienstra126,52425741264  1171728
03Paul Delleman115,72324731350 -11633-6
04Robbie Gerhardus112,322234301752 01749-3
05Patrick v Waardenburg 111,52116641175  017863
06Jan Ravensteijn101,72019740357 -1161512
07Albert Lebbink92,01917730443  1155323
08Chiel Verhagen87,51821521250 -3158016
09Joop Crooy68,21715721436  11413-11
10Steffen Brouwer66,71611720529 -11370-11
11Henk Steinhauer60,01520320167 -11582-5
12Erik Visser41,714187106141 11254-26
13Guyliano Radhe29,81313101050  114557
14Emile Okel24,51214201125  01118-20
15Frank van der Rijst20,0119 000 -  012200
16Fons Leferink18,31010 000 -  013150
17Frank Schleipfenbauer15,0912 000 -  020610
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

Uitslagen Competitie 1
ronde 9 gespeeld op 19-03-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Tony HogerhorstAlbert Lebbink0-2
Paul DellemanSteffen Brouwer       0-2
Joop CrooyFred Rienstra0-2
Patrick van Waardenburg    Erik Visser2-0

Ronde 8, Stand & Uitslagen

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 8 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPerc On W-ZTPRintRtng+
01Tony Hogerhorst136,82522541090  1193412
02Paul Delleman115,52424631258 -2173010
03Robbie Gerhardus113,723234301752 01749-3
04Fred Rienstra107,82225631258  2170021
05Patrick van Waardenburg94,02116531170 -117811
06Jan Ravensteijn93,02019740357 -1161512
07Chiel Verhagen89,51921521250 -3158116
08Joop Crooy68,51815621342  01441-4
09Albert Lebbink66,01717620433  214544
10Henk Steinhauer57,31620320167 -11572-5
11Steffen Brouwer42,51511610517  01263-27
12Erik Visser41,714186105171 21239-24
13Guyliano Radhe29,81313101050  114557
14Emile Okel24,51214201125  01119-20
15Fons Leferink19,21110 000 -  013150
16Frank van der Rijst19,0109 000 -  012200
17Frank Schleipfenbauer15,0912 000 -  020610
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

Uitslagen Competitie 1
ronde 8 gespeeld op 12-03-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Robbie Gerhardus   Paul Delleman2-0
Tony HogerhorstPatrick van Waardenburg   2-0
Erik VisserJan Ravensteijn0-2
Steffen BrouwerChiel Verhagen0-2
Albert LebbinkJoop Crooy2-0

Ronde 7, Stand & Uitslagen

Ranglijst Interne Competitie
5 maart 2018, cyclus 2 na ronde 7 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPerc O W-ZTPRintRtng+
01Paul Delleman117,82524531170-1179317
02Tony Hogerhorst116,52422431088018824
03Fred Rienstra98,523256312582170221
04Patrick van Waardenburg 94,82216431088018579
05Robbie Gerhardus86,021233201672-11648-10
06Jan Ravensteijn78,02019630350015947
07Chiel Verhagen75,51921411238-215317
08Joop Crooy68,51815521250115177
09Henk Steinhauer56,71720320167-11569-5
10Albert Lebbink47,0161751042011375-7
11Steffen Brouwer42,51511510420-11300-18
12Erik Visser41,71418510420111252-19
13Guyliano Radhe29,81313101050114557
14Emile Okel24,5121420112501121-20
15Fons Leferink19,21110000-013150
16Frank van der Rijst19,0109000-012200
17Frank Schleipfenbauer15,0912000-020610
18Joke Anzion10,788000-014120

ronde 7 gespeeld op 05-03-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Tony Hogerhors  Paul Delleman2-0
Fred RienstraRobbie Gerhardus2-0
Jan RavensteijnPatrick van Waardenburg   0-2

Ronde 6: Stand & Uitslagen

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 6 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Paul Delleman116,82524431088  0187223
02Tony Hogerhorst92,52422321083 -11823-2
03Robbie Gerhardus88,7232322001002 018725
04Jan Ravensteijn78,02219530260 -1163612
05Fred Rienstra76,52125521250  116126
06Patrick van Waardenburg  72,22016321083  118264
07Chiel Verhagen62,81921411238 -215347
08Joop Crooy62,51815521250  115187
09Henk Steinhauer55,71720320167 -11569-5
10Albert Lebbink37,31617510420  11377-7
11Erik Visser35,01518510420  11250-19
12Steffen Brouwer33,01411510420 -11298-18
13Guyliano Radhe29,81313101050  114557
14Emile Okel24,51214201125  01121-20
15Fons Leferink19,21110 000 -  013150
16Frank Schleipfenbauer15,31012 000 -  020610
17Frank van der Rijst12,099 000 -  012200
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

ronde 6 gespeeld op 19-02-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag  
Jan Ravensteijn    Tony Hogerhorst    0-2
Fred RienstraSteffen Brouwer2-0
Erik VisserJoop Crooy0-2

maandag

Stand en Uitslagen na ronde 5

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 5, 12-02-2018
NrNaamScoreWrdStrtWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Paul Delleman109,52524431088  0187123
02Robbie Gerhardus88,0242322001002 018725
03Jan Ravensteijn76,52319430175 -2168615
04Patrick van Waardenburg69,82216321083  118244
05Tony Hogerhorst66,52122211075  01748-5
06Fred Rienstra61,52025411238  015650
07Chiel Verhagen57,01921411238 -215327
08Henk Steinhauer55,01820320167 -11571-5
09Joop Crooy48,01715411238  21460-1
10Erik Visser35,31618410325  01287-11
11Steffen Brouwer34,51511410325  01325-12
12Albert Lebbink33,01417510420  11379-7
13Guyliano Radhe29,81313101050  114557
14Emile Okel24,51214201125  01125-20
15Fons Leferink19,21110 000 -  013150
16Frank Schleipfenbauer15,31012 000 -  020610
17Frank van der Rijst12,099 000 -  012200
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

ronde 5 gespeeld op 12-02-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Albert LebbinkRobbie Gerhardus    0-2
Paul Dellemanextern 
Tony Hogerhorst         extern 
Fred Rienstraextern 
Chiel Verhagenextern 
Joop Crooyextern 
Steffen Brouwerextern 
Fons Leferinkextern 
Guyliano Radheextern 
Jan Ravensteijnextern 

dinsdag

Stand en uitslagen na ronde 4

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 4 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Paul Delleman94,52524431088  0187123
02Robbie Gerhardus73,0242311001002 118783
03Patrick van Waardenburg71,22316321083  118254
04Jan Ravensteijn66,02219430175 -2168715
05Henk Steinhauer57,02120320167 -11571-5
06Tony Hogerhorst55,22022211075  01748-5
07Chiel Verhagen50,51921411238 -215327
08Fred Rienstra50,01825411238  015650
09Joop Crooy38,01715411238  21460-1
10Albert Lebbink32,01617410325  01387-5
11Erik Visser31,01518410325  01288-11
12Steffen Brouwer26,01411410325  01325-12
13Emile Okel24,31314201125  01125-20
14Guyliano Radhe23,51213101050  114557
15Frank Schleipfenbauer15,71112 000 -  020610
16Fons Leferink13,31010 000 -  013150
17Frank van der Rijst12,099 000 -  012200
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

ronde 4 gespeeld op 08-01-2018
WitspelerZwartspeler   Uitslag  
Paul DellemanJan Ravensteijn2-0
Robbie GerhardusChiel Verhagen2-0
Patrick van Waardenburg      Albert Lebbink2-0
Joop CrooyTony Hogerhorst0-2
Fred RienstraErik Visser2-0
Steffen BrouwerHenk Steinhauer      0-2

Stand & Uitslagen 22 januari

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 3 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Paul Delleman73,02524321083 -1184716
02Jan Ravensteijn67,024193300100 -1181822
03Robbie Gerhardus53,72323 000 -2 017800
04Patrick van Waardenburg52,32216211075  018022
05Chiel Verhagen50,52121311150 -1158710
06Henk Steinhauer41,72020210150  01451-10
07Joop Crooy39,51915311150  114891
08Tony Hogerhorst36,51822101050  11583-7
09Fred Rienstra34,01725301217 -11494-6
10Albert Lebbink33,01617310233  11406-3
11Erik Visser31,01518310233  11324-5
12Steffen Brouwer27,01411310233 -11353-7
13Emile Okel24,31314201125  01128-20
14Guyliano Radhe23,51213101050  114557
15Frank Schleipfenbauer15,71112 000 -  020610
16Fons Leferink13,31010 000 -  013150
17Frank van der Rijst12,099 000 -  012200
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

ronde 3 gespeeld op 22-01-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag  
Paul DellemanPatrick van Waardenburg   1-1
Jan RavensteijnSteffen Brouwer2-0
Joop CrooyChiel Verhagen1-1
Erik VisserAlbert Lebbink0-2
Tony Hogerhorstb    Fred Rienstra1-1
Guyliano RadheEmile Okel1-1