ooipoort

ooipoort

dinsdag

Ronde 6: Stand & Uitslagen

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 6 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Paul Delleman116,82524431088  0187223
02Tony Hogerhorst92,52422321083 -11823-2
03Robbie Gerhardus88,7232322001002 018725
04Jan Ravensteijn78,02219530260 -1163612
05Fred Rienstra76,52125521250  116126
06Patrick van Waardenburg  72,22016321083  118264
07Chiel Verhagen62,81921411238 -215347
08Joop Crooy62,51815521250  115187
09Henk Steinhauer55,71720320167 -11569-5
10Albert Lebbink37,31617510420  11377-7
11Erik Visser35,01518510420  11250-19
12Steffen Brouwer33,01411510420 -11298-18
13Guyliano Radhe29,81313101050  114557
14Emile Okel24,51214201125  01121-20
15Fons Leferink19,21110 000 -  013150
16Frank Schleipfenbauer15,31012 000 -  020610
17Frank van der Rijst12,099 000 -  012200
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

ronde 6 gespeeld op 19-02-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag  
Jan Ravensteijn    Tony Hogerhorst    0-2
Fred RienstraSteffen Brouwer2-0
Erik VisserJoop Crooy0-2

maandag

Stand en Uitslagen na ronde 5

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 5, 12-02-2018
NrNaamScoreWrdStrtWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Paul Delleman109,52524431088  0187123
02Robbie Gerhardus88,0242322001002 018725
03Jan Ravensteijn76,52319430175 -2168615
04Patrick van Waardenburg69,82216321083  118244
05Tony Hogerhorst66,52122211075  01748-5
06Fred Rienstra61,52025411238  015650
07Chiel Verhagen57,01921411238 -215327
08Henk Steinhauer55,01820320167 -11571-5
09Joop Crooy48,01715411238  21460-1
10Erik Visser35,31618410325  01287-11
11Steffen Brouwer34,51511410325  01325-12
12Albert Lebbink33,01417510420  11379-7
13Guyliano Radhe29,81313101050  114557
14Emile Okel24,51214201125  01125-20
15Fons Leferink19,21110 000 -  013150
16Frank Schleipfenbauer15,31012 000 -  020610
17Frank van der Rijst12,099 000 -  012200
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

ronde 5 gespeeld op 12-02-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Albert LebbinkRobbie Gerhardus    0-2
Paul Dellemanextern 
Tony Hogerhorst         extern 
Fred Rienstraextern 
Chiel Verhagenextern 
Joop Crooyextern 
Steffen Brouwerextern 
Fons Leferinkextern 
Guyliano Radheextern 
Jan Ravensteijnextern 

dinsdag

Stand en uitslagen na ronde 4

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 4 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Paul Delleman94,52524431088  0187123
02Robbie Gerhardus73,0242311001002 118783
03Patrick van Waardenburg71,22316321083  118254
04Jan Ravensteijn66,02219430175 -2168715
05Henk Steinhauer57,02120320167 -11571-5
06Tony Hogerhorst55,22022211075  01748-5
07Chiel Verhagen50,51921411238 -215327
08Fred Rienstra50,01825411238  015650
09Joop Crooy38,01715411238  21460-1
10Albert Lebbink32,01617410325  01387-5
11Erik Visser31,01518410325  01288-11
12Steffen Brouwer26,01411410325  01325-12
13Emile Okel24,31314201125  01125-20
14Guyliano Radhe23,51213101050  114557
15Frank Schleipfenbauer15,71112 000 -  020610
16Fons Leferink13,31010 000 -  013150
17Frank van der Rijst12,099 000 -  012200
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

ronde 4 gespeeld op 08-01-2018
WitspelerZwartspeler   Uitslag  
Paul DellemanJan Ravensteijn2-0
Robbie GerhardusChiel Verhagen2-0
Patrick van Waardenburg      Albert Lebbink2-0
Joop CrooyTony Hogerhorst0-2
Fred RienstraErik Visser2-0
Steffen BrouwerHenk Steinhauer      0-2

Stand & Uitslagen 22 januari

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 3 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Paul Delleman73,02524321083 -1184716
02Jan Ravensteijn67,024193300100 -1181822
03Robbie Gerhardus53,72323 000 -2 017800
04Patrick van Waardenburg52,32216211075  018022
05Chiel Verhagen50,52121311150 -1158710
06Henk Steinhauer41,72020210150  01451-10
07Joop Crooy39,51915311150  114891
08Tony Hogerhorst36,51822101050  11583-7
09Fred Rienstra34,01725301217 -11494-6
10Albert Lebbink33,01617310233  11406-3
11Erik Visser31,01518310233  11324-5
12Steffen Brouwer27,01411310233 -11353-7
13Emile Okel24,31314201125  01128-20
14Guyliano Radhe23,51213101050  114557
15Frank Schleipfenbauer15,71112 000 -  020610
16Fons Leferink13,31010 000 -  013150
17Frank van der Rijst12,099 000 -  012200
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

ronde 3 gespeeld op 22-01-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag  
Paul DellemanPatrick van Waardenburg   1-1
Jan RavensteijnSteffen Brouwer2-0
Joop CrooyChiel Verhagen1-1
Erik VisserAlbert Lebbink0-2
Tony Hogerhorstb    Fred Rienstra1-1
Guyliano RadheEmile Okel1-1

Stand en Uitslagen ronde 2

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 2 seizoen 17/18
NrNaamScoreWdeStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Paul Delleman61,025242200100 -2188213
02Jan Ravensteijn51,024192200100 -2181815
03Robbie Gerhardus47,02323 000 -2 017800
04Chiel Verhagen40,02221210150  0164510
05Patrick van Waardenburg38,021161100100  119365
06Henk Steinhauer32,02020210150  01447-10
07Erik Visser32,01918210150  014644
08Joop Crooy31,01815210150  015041
09Steffen Brouwer29,01711210150  014350
10Tony Hogerhorst27,71622 000 -  018380
11Fred Rienstra25,0152520020  01337-13
12Emile Okel18,7141410010  11025-13
13Guyliano Radhe17,31313 000 -  012130
14Albert Lebbink17,0121720020  21221-12
15Frank Schleipfenbauer15,71112 000 -  020610
16Fons Leferink13,31010 000 -  013150
17Frank van der Rijst12,099 000 -  012200
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

Uitslagen 
ronde 2 gespeeld op 15-01-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Chiel VerhagenPaul Delleman0-2
Joop CrooyJan Ravensteijn0-2
Erik VisserSteffen Brouwer          0-2
Patrick van Waardenburg Fred Rienstra2-0
Albert LebbinkHenk Steinhauer0-2

vrijdag

Stand & Uitslagen ronde 1

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 1 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Paul Delleman43,025241100100-119288
02Chiel Verhagen37,024211100100-1200515
03Robbie Gerhardus34,52323000-1017800
04Jan Ravensteijn33,022191100100-118017
05Erik Visser30,021181100100-1186013
06Tony Hogerhorst28,72022000-018380
07Fred Rienstra25,019251001011286-8
08Joop Crooy24,018151100100-118069
09Patrick van Waardenburg 21,71716000-017640
10Henk Steinhauer20,016201001011091-15
11Guyliano Radhe18,01513000-012130
12Albert Lebbink17,014171001011183-7
13Frank Schleipfenbauer16,31312000-020610
14Emile Okel14,012141001011034-13
15Fons Leferink13,71110000-013150
16Frank van der Rijst12,3109000-012200
17Steffen Brouwer11,09111001011102-9
18Joke Anzion10,788000-014120

ronde 1 gespeeld op 8-1-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Fred RienstraPaul Delleman0-2
Henk Steinhauer  Chiel Verhagen0-2
Albert LebbinkJan Ravensteijn 0-2
Emile OkelErik Visser0-2
Steffen BrouwerJoop Crooy0-2

dinsdag

Stand & Uitslagen ronde 13

Eindstand Competitie 1
cyclus 1 na ronde 13 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Fred Rienstra188,825121172273  1172440
02Paul Delleman162,024101052360  01641-5
03Henk Steinhauer151,32318934256  11620-5
04Tony Hogerhorst148,0228860275  018482
05Robbie Gerhardus147,521118341633-21664-21
06Chiel Verhagen141,320179504561 1155024
07Jan Ravensteijn131,21914841356  0159211
08Albert Lebbink89,0181510208201 01338-26
09Erik Visser81,71719930633 -114279
10Emile Okel76,51620721436 -11453-8
11Joop Crooy66,01513821531  01372-20
12Patrick van Waardenburg 62,21494211631 01745-2
13Frank Schleipfenbauer59,313222200100  021464
14Steffen Brouwer56,51216711521  11312-22
15Guyliano Radhe53,01121310233  1141415
16Fons Leferink34,81024101050 -114484
17Frank van der Rijst34,0925 000 -  012200
18Joke Anzion25,7823 000 -  014120

Uitslagen Competitie 1
ronde 13 gespeeld op 18-12-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Steffen BrouwerFred Rienstra0-2
Henk Steinhauer    Jan Ravensteijn1-1
Albert LebbinkRobbie Gerhardus    0-2
Joop CrooyErik Visser0-2

Stand & Uitslagen ronde 12

Ranglijst Interne Competitie
cyclus 1 na ronde 12 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Fred Rienstra173,3251210622700171635
02Paul Delleman153,52410105236001641-5
03Tony Hogerhorst148,0238860275018482
04Henk Steinhauer138,7221883325601627-3
05Chiel Verhagen134,521179504561-1154924
06Robbie Gerhardus128,72011724157311638-23
07Jan Ravensteijn118,71914740357115829
08Albert Lebbink90,01815920722111338-24
09Patrick van Waardenburg74,5179421163101746-2
10Emile Okel74,01620721436-11452-8
11Erik Visser66,0151982062501376-3
12Joop Crooy63,8141372143611423-8
13Frank Schleipfenbauer60,313222200100021464
14Steffen Brouwer56,0121661142501329-17
15Guyliano Radhe52,01121310233-1141715
16Frank van der Rijst35,01025000-012200
17Fons Leferink34,0924101050-114594
18Joke Anzion25,7823000-014120

ronde 12 gespeeld op 11-12-2017
WitspelerZwartspelerUitslag 
Joop CrooyFred Rienstra0-2
Jan Ravensteijn   Erik Visser2-0
Paul DellemanRobbie Gerhardus   0-2
Albert LebbinkChiel Verhagen0-2

Stand en Uitslagen ronde 10

Ranglijst Interne Competitie
 na ronde 10 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGesp.GewRemVerlPercOn.W-ZTPRintRtng+
01Tony Hogerhorst144,0258860275  018492
02Fred Rienstra143,52412952267  1170328
03Paul Delleman135,32310952267 -116692
04Henk Steinhauer125,02218833256  01626-3
05Chiel Verhagen105,521178404501 0152115
06Robbie Gerhardus93,220116141502 01571-30
07Jan Ravensteijn91,01914630350  015493
08Albert Lebbink80,018158206251 01368-15
09Emile Okel65,71720721436 -11451-8
10Erik Visser65,31619720529  114043
11Frank Schleipfenbauer63,015222200100  021464
12Patrick van Waardenburg 59,71494211631 01745-2
13Steffen Brouwer57,01316611425  01329-17
14Joop Crooy53,51213621342  01459-1
15Guyliano Radhe44,71121310233  1141815
16Frank van der Rijst35,01025 000 -  012200
17Fons Leferink33,0924101050 -114654
18Joke Anzion25,7823 000 -  014120

Uitslagen Interne Competitie
ronde 10 gespeeld op 20-11-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Fred RienstraJan Ravensteijn0-2
Paul DellemanTony Hogerhorst0-2
Henk Steinhauer  Robbie Gerhardus  1-1
Chiel VerhagenErik Visser2-0
Steffen BrouwerEmile Okel0-2
Guyliano RadheJoop Crooy0-2