ooipoort

ooipoort

Stand en uitslagen ronde 8

Ranglijst Interne Competitie
na ronde 8 op 9 maart 2020
NrNaamScoreWaardeStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Jaap Brouwer148,82517651092 2185748
02Eric Langedijk125,02411650183 019105
03Robbie Gerhardus122,723165311701-117700
04Frank Schleipfenbauer101,722104400100 -221242
05Fred Rienstra89,02113630350 016739
06Chiel Verhagen77,52018522160 1154814
07Patrick van Waardenburg77,31912420250 017794
08Jan Ravensteijn76,51815521250 -31461-13
09Elmer Boon71,71722430175 0170520
10Joop Crooy66,71620310233111387-7
11Paul Delleman62,51514740357111569-8
12Jacob Langedijk62,01423620433 0147512
13Albert Lebbink59,51319621342 214610
14Steffen Brouwer54,01224310233 -11311-5
15Erik Visser43,81121301217 -11343-2
16Gerard Verstraete25,0102580080 01148-40
17Alfons Gerhardus22,099201125101429-9
18Bert Lammertink14,78830030 11237-30

ronde 8 gespeeld op 09-03-2020
Witspeler                                     Zwartspeler                                 Uitslag  
Paul DellemanGerard Verstraete2-0
Bert LammertinkAlbert Lebbink0-2

Stand en uitslagen ronde 7

Ranglijst Interne Competitie
na ronde 7 op 2 maart 2020

NrNaamScoreWaardeSttWrdGespGewRemVerlPerc On W-ZTPRintRtng+
01Jaap Brouwer132,72517651092  2185548
02Robbie Gerhardus109,524165311701-117700
03Eric Langedijk105,32311650183  019095
04Frank Schleipfenbauer83,022104400100 -221242
05Joop Crooy80,521203102331 11387-7
06Elmer Boon77,72022430175  0170620
07Fred Rienstra66,71913630350  016709
08Jan Ravensteijn66,51815521250 -31462-13
09Chiel Verhagen63,71718522160  1154514
10Steffen Brouwer59,01624310233 -11312-5
11Patrick van Waardenburg59,01512420250  017824
12Jacob Langedijk55,31423620433  0147512
13Paul Delleman50,513146303501 01544-11
14Albert Lebbink49,51219511330  31362-14
15Erik Visser43,81121301217 -11343-2
16Gerard Verstraete25,0102570070  11139-37
17Alfons Gerhardus22,0992011251 01429-9
18Bert Lammertink14,78820020  01312-16

ronde 7 gespeeld op 2-3-2020
WitspelerZwartspelerUitslag
Robbie GerhardusEric Langedijk0-2
Jaap BrouwerFred Rienstra2-0
Patrick van Waardenburg     Frank Schleipfenbauer       0-2
Chiel VerhagenJan Ravensteijn1-1
Paul DellemanBert Lammertink2-0
Albert LebbinkGerard Verstraete2-0

Stand & Uitslagen ronde 6

Ranglijst Interne Competitie 
cyclus 2 na ronde 6 seizoen 19/20
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Robbie Gerhardus114,225164310881-218377
02Jaap Brouwer109,524175410901182937
03Eric Langedijk83,3231154018011863-2
04Elmer Boon74,322224301750170920
05Fred Rienstra70,021135302601176220
06Frank Schleipfenbauer65,020103300100-121000
07Joop Crooy63,51920310233111383-7
08Patrick van Waardenburg61,01812320167-118226
09Jan Ravensteijn56,01715420250-21464-10
10Chiel Verhagen54,716184211630154111
11Steffen Brouwer49,01524310233-11316-5
12Jacob Langedijk46,014236204330147412
13Paul Delleman42,513145203401-11460-21
14Albert Lebbink39,5121940131321278-21
15Erik Visser36,51121301217-11342-2
16Gerard Verstraete25,010256006021151-30
17Alfons Gerhardus22,099201125101427-9
18Bert Lammertink0,081001011386-6

ronde 6 gespeeld op 17-02-2020
WitspelerZwartspelerUitslag
Jaap BrouwerJoop Crooy2-0
Fred RienstraEric Langedijk0-2
Bert LammertinkPatrick van Waardenburg       0-2
Jacob LangedijkFrank Schleipfenbauer0-2
Gerard Verstraete       Jan Ravensteijn0-2
Albert LebbinkPaul Delleman0-2

Stand en uitslagen ronde 5 cyclus 2

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 5 seizoen 19/20
NrNaamScoreWdeStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Robbie Gerhardus104,72516431088-218367
02Jaap Brouwer91,524174310880182830
03Elmer Boon74,723224301750171120
04Fred Rienstra69,722134301750183024
05Joop Crooy67,521202101501214760
06Eric Langedijk59,3201143017521822-6
07Chiel Verhagen57,819184211630154111
08Steffen Brouwer50,01824310233-11318-5
09Patrick van Waardenburg50,01712210150017470
10Frank Schleipfenbauer49,016102200100021000
11Jan Ravensteijn45,01515310233-11380-15
12Jacob Langedijk44,01423520340-1148812
13Albert Lebbink41,5131930121711293-15
14Erik Visser37,51221301217-11342-2
15Paul Delleman29,51114410325101371-27
16Gerard Verstraete25,010255005011150-25
17Alfons Gerhardus22,599201125101426-9


ronde 5 gespeeld op 10-02-2020
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Jaap BrouwerJan Ravensteijn2-0
Eric LangedijkPaul Delleman2-0
Frank Schleipfenbauer                     Erik Visser2-0
Gerard VerstraeteJacob Langedijk0-2
Fred RienstraRobbie Gerhardus                  0-2

Stand en uitslagen ronde 4 cyclus 2

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 4 seizoen 19/20
NrNaamScoreWdeStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Robbie Gerhardus79,72516321083 -117771
02Jaap Brouwer79,52417321083 -1179720
03Fred Rienstra72,323133300100 -1197930
04Elmer Boon69,02222430175 0171420
05Joop Crooy60,521202101501214760
06Chiel Verhagen53,02018421163 0153611
07Patrick v Waardenburg49,01912210150 017480
08Jan Ravensteijn48,01815210150 01476-5
09Eric Langedijk46,01711320167 11760-10
10Steffen Brouwer43,71624310233 -11324-5
11Erik Visser41,01521201125 01327-2
12Albert Lebbink38,31419301217 11292-15
13Jacob Langedijk34,01323410325 014324
14Frank Schleipfenbauer31,012101100100 -121000
15Paul Delleman28,51114310233111339-23
16Gerard Verstraete25,0102540040 01183-17
17Alfons Gerhardus24,899201125101425-9

ronde 4 gespeeld op 03-02-2020
WitspelerZwartspeler Uitslag
Jaap BrouwerRobbie Gerhardus1-1
Elmer BoonJan Ravensteijn2-0
Paul DellemanFred Rienstra0-2
Patrick van Waardenburg      Eric Langedijk2-0
Jacob LangedijkChiel Verhagen0-2
Gerard VerstraeteFrank Schleipfenbauer       0-2

Stand en uitslagen ronde 3 cyclus 2

Ranglijst Interne Competitie
cyclus 2 na ronde 3 seizoen 19/20
NrNaamScoreWrdStW GespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Robbie Gerhardus70,725162200100018856
02Jaap Brouwer64,024172200100-2181615
03Jan Ravensteijn54,023151100100117786
04Elmer Boon53,02222320167-116439
05Fred Rienstra51,7211322001000197220
06Eric Langedijk50,320112200100219594
07Joop Crooy45,519202101501214710
08Chiel Verhagen39,51818311150114562
09Jacob Langedijk37,01723310233-1156113
10Steffen Brouwer36,01624310233-11327-5
11Paul Delleman33,01514210150101389-13
12Erik Visser30,5142120112501323-2
13Albert Lebbink28,0131930121711284-15
14Gerard Verstraete25,0122530030-11132-17
15Patrick v Waardenburg23,0111210010-11239-14
16Alfons Gerhardus21,0109201125101429-9
17Frank Schleipfenbauer20,0910000-021000


Uitslagen Competitie 1
ronde 3 gespeeld op 20-01-2020
WitspelerZwartspelerUitslag
Robbie GerhardusElmer Boon2-0
Chiel VerhagenJaap Brouwer0-2
Albert LebbinkFred Rienstra0-2
Eric LangedijkJacob Langedijk2-0
Gerard VerstraetePaul Delleman0-2
Jan RavensteijnSteffen Brouwer2-0