ooipoort

ooipoort

dinsdag

Stand & Uitslagen na ronde 5

Ranglijst Interne Competitie 
cyclus 1 na ronde 5 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Paul Delleman100,725174400100  0181323
02Tony Hogerhorst91,02413431088  019127
03Chiel Verhagen85,32321430175 -2168225
04Eric Langedijk83,02212321083 -119729
05Patrick van Waardenburg67,021152200100  219118
06Jan Ravensteijn59,32016420250  015862
07Robbie Gerhardus51,01919210150  01685-5
08Albert Lebbink51,01818420250  015417
09Fred Rienstra46,817143102331 11473-10
10Emile Okel43,31624210150  015916
11Erik Visser40,01523410325  01324-8
12Steffen Brouwer34,01422510420  11304-15
13Joop Crooy30,81320300301-11257-17
14Jacob Langedijk29,0122540040  01094-32

Uitslagen Competitie 1
ronde 5 gespeeld op 10-10-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Steffen Brouwe  r   Emile Okel0-2
Erik VisserJacob Langedijk      2-0
Joop Crooijoneven

Stand & Uitslagen na ronde 4

Ranglijst Competitie 1
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Paul Delleman93,0251744001000181723
02Chiel Verhagen71,02421430175-2168125
03Tony Hogerhorst70,02313431088019107
04Eric Langedijk68,32212321083-119729
05Patrick van Waardenburg56,021152200100219138
06Albert Lebbink46,02018420250015417
07Jan Ravensteijn44,01916420250015862
08Steffen Brouwer37,0182241032501356-7
09Robbie Gerhardus36,7171921015001685-5
10Fred Rienstra34,01614310233111473-10
11Jacob Langedijk30,015253003011125-22
12Emile Okel28,714241001011402-2
13Erik Visser27,3132330030-11183-18
14Joop Crooy24,0122030030-11257-17

ronde 4 gespeeld op 9-10-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Paul DellemanChiel Verhagen2-0
Tony HogerhorstJan Ravensteijn2-0
Robbie GerhardusEric Langedijk0-2
Patrick van Waardenburg      Steffen Brouwer2-0
Albert LebbinkJacob Langedijk   2-0
Fred RienstraJoop Crooy2-0

Stand & Uitslagen na ronde 3

Ranglijst Competitie 1
cyclus 1 na ronde 3 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdeStWrdGesp.Gew.Rem.VerlPercOn.W-ZTPRintRtng+
01Chiel Verhagen74,025213300100-1182831
02Paul Delleman69,024173300100-1180617
03Tony Hogerhorst52,02313321083-118864
04Eric Langedijk47,82212211075018841
05Jan Ravensteijn42,02116320167116365
06Robbie Gerhardus39,720191100100-118813
07Steffen Brouwer38,0192231023311366-5
08Patrick van Waardenburg33,018151100100119706
09Albert Lebbink31,01718310233-11466-1
10Jacob Langedijk30,316252002021133-14
11Emile Okel29,015241001011401-2
12Joop Crooy24,714202002001279-10
13Erik Visser23,0132330030-11182-18
14Fred Rienstra20,0121420020101293-17

ronde 3 gespeeld op 01-10-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Jan RavensteijnChiel Verhagen0-2
Steffen BrouwerPaul Delleman0-2
Emile OkelTony Hogerhorst0-2
Joop CrooyRobbie Gerhardus   0-2
Patrick van Waardenburg      Fred Rienstra2-0
Erik VisserAlbert Lebbink0-2

Stand & uitslagen na ronde 2

Ranglijst Competitie 1
cyclus 1 na ronde 2 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGewRemVerlPercOn.W-ZTPRintRtng+
01Chiel Verhagen58,0252122001000177418
02Jan Ravensteijn48,0241622001000190818
03Paul Delleman46,0231722001000180612
04Steffen Brouwer39,02222210150014260
05Tony Hogerhorst38,02113211075018722
06Eric Langedijk34,52012211075018811
07Emile Okel30,31924000-014780
08Joop Crooy26,0182010010-11210-7
09Jacob Langedijk25,017252002021134-14
10Robbie Gerhardus24,31619000-017710
11Erik Visser23,0152320020-21218-10
12Fred Rienstra21,0141410010111207-11
13Patrick van Waardenburg19,31315000-017650
14Albert Lebbink18,012182002001320-9

ronde 1 gespeeld op 17-09-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Jacob Langedijk  Steffen Brouwer0-2
Chiel VerhagenErik Visser2-0
Paul DellemanAlbert Lebbink2-0
Fred RienstraJan Ravensteijn0-2
Eric LangedijkTony Hogerhorst  1-1

ronde 2 gespeeld op 24-09-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Jacob Langedijk Paul Delleman0-2
Steffen BrouwerChiel Verhagen    0-2
Jan RavensteijnJoop Crooy2-0
Tony Hogerhorst  Erik Visser2-0
Albert LebbinkEric Langedijk 0-2

donderdag

Eindstand interne competitie 2017/2018



na ronde 26 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStrtWGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Fred Rienstra361,3252522144473-2172974
02Tony Hogerhorst336,5242218141381-218443
03Paul Delleman275,02324208394801552-54
04Robbie Gerhardus256,8222313652655-11681-27
05Jan Ravensteijn241,5211918927560160223
06Patrick v Waardenburg217,5201613832731-117640
07Albert Lebbink206,819172170143313146418
08Chiel Verhagen191,018211871104210150017
09Henk Steinhauer180,31720135535811592-17
10Joop Crooy161,816151753938111447-4
11Erik Visser133,01518195113291114011
12Steffen Brouwer118,7141117311321131332-40
13Emile Okel97,013141233638-21405-23
14Guyliano Radhe67,5121341123810143021
15Frank Schleipfenbauer51,711122200100021464
16Frank van der Rijst25,7109000-012200
17Fons Leferink21,0910101050-114634
18Joke Anzion10,788000-014120

zondag

Stand & Uitslagen ronde 13

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 13 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrGespGewRemVerlPercOnW-ZTPR intRtng+
01Tony Hogerhorst206,825221081185018380
02Fred Rienstra191,024251172273-1173645
03Patrick v Waardenburg157,22316962178-117711
04Jan Ravensteijn132,8221910514550161216
05Paul Delleman130,02124103163501462-52
06Albert Lebbink129,020171150645-1158239
07Robbie Gerhardus117,319235311702-11707-9
08Joop Crooy111,0181593244411151511
09Chiel Verhagen85,5172192162811445-2
10Steffen Brouwer73,716111020820101339-24
11Erik Visser71,515181021725101378-4
12Henk Steinhauer68,2142042116301535-11
13Emile Okel58,81314512240111351-17
14Guyliano Radhe29,51213101050114577
15Frank van der Rijst20,0119000-012200
16Fons Leferink18,31010000-013150
17Frank Schleipfenbauer15,0912000-020610
18Joke Anzion10,788000-014120

Uitslagen Competitie 1
ronde 13 gespeeld op 30-04-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Fred RienstraEmile Okel1-1
Tony HogerhorstAlbert Lebbink2-0
Chiel VerhagenJan Ravensteijn0-2

Steffen Brouweroneven
Paul Dellemanregl. winst




dinsdag

Stand & Uitslagen ronde 12

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 12 seizoen 17/18
NrNaamScore Wrd StWrdGespGewRemVerlPerc On W-ZTPRintRtng+
01Fred Rienstra185,825251071275 -2176249
02Tony Hogerhorst181,52422971183 -11829-2
03Patrick van Waardenburg156,22316962178 -117711
04Albert Lebbink129,022171050550  0160041
05Robbie Gerhardus119,021235311702-11708-9
06Jan Ravensteijn116,22019941450  115899
07Paul Delleman113,319241031635  01462-52
08Joop Crooy108,018159324441 1151611
09Chiel Verhagen84,51721821531  014785
10Erik Visser70,8161810217251 01377-4
11Henk Steinhauer69,01520421163  01537-11
12Steffen Brouwer62,314111020820  01339-24
13Emile Okel44,813144112381 21287-21
14Guyliano Radhe29,51213101050  114547
15Frank van der Rijst20,0119 000 -  012200
16Fons Leferink18,31010 000 -  013150
17Frank Schleipfenbauer15,0912 000 -  020610
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

Uitslagen Competitie 1
ronde 12 gespeeld op 23-04-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Erik VisserTony Hogerhorst0-2
Chiel VerhagenFred Rienstra0-2
Patrick van Waardenburg  Joop Crooy1-1
Paul DellemanAlbert Lebbink0-2
Jan RavensteijnRobbie Gerhardus  1-1
Emile OkelSteffen Brouwer2-0

Ronde 11, stand & uitslagen

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 11 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn.W-ZTPRintRtng+
01Tony Hogerhorst167,82522861181  01823-3
02Fred Rienstra165,52425961272 -1175543
03Patrick van Waardenburg144,72316861181 -218068
04Paul Delleman113,82224931539 -11505-38
05Robbie Gerhardus110,021234301752 01745-3
06Albert Lebbink109,02017940544  1155327
07Jan Ravensteijn102,81919840450  015673
08Joop Crooy99,518158314441 214894
09Chiel Verhagen84,51721721436 -1151711
10Erik Visser73,816189216281-11378-3
11Henk Steinhauer67,01520421163  01538-11
12Steffen Brouwer65,31411920722  11367-15
13Emile Okel30,813143012171 11114-30
14Guyliano Radhe29,51213101050  114487
15Frank van der Rijst20,0119 000 -  012200
16Fons Leferink18,31010 000 -  013150
17Frank Schleipfenbauer15,0912 000 -  020610
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

Uitslagen Competitie 1
ronde 11 gespeeld op 16-04-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Steffen BrouwerTony Hogerhorst0-2
Albert LebbinkFred Rienstra0-2
Chiel VerhagenPatrick van Waardenburg0-2
Joop CrooyPaul Delleman2-0
Henk SteinhauerErik Visser1-1