ooipoort

ooipoort

donderdag

Eindstand interne competitie 2017/2018



na ronde 26 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStrtWGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Fred Rienstra361,3252522144473-2172974
02Tony Hogerhorst336,5242218141381-218443
03Paul Delleman275,02324208394801552-54
04Robbie Gerhardus256,8222313652655-11681-27
05Jan Ravensteijn241,5211918927560160223
06Patrick v Waardenburg217,5201613832731-117640
07Albert Lebbink206,819172170143313146418
08Chiel Verhagen191,018211871104210150017
09Henk Steinhauer180,31720135535811592-17
10Joop Crooy161,816151753938111447-4
11Erik Visser133,01518195113291114011
12Steffen Brouwer118,7141117311321131332-40
13Emile Okel97,013141233638-21405-23
14Guyliano Radhe67,5121341123810143021
15Frank Schleipfenbauer51,711122200100021464
16Frank van der Rijst25,7109000-012200
17Fons Leferink21,0910101050-114634
18Joke Anzion10,788000-014120

zondag

Stand & Uitslagen ronde 13

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 13 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrGespGewRemVerlPercOnW-ZTPR intRtng+
01Tony Hogerhorst206,825221081185018380
02Fred Rienstra191,024251172273-1173645
03Patrick v Waardenburg157,22316962178-117711
04Jan Ravensteijn132,8221910514550161216
05Paul Delleman130,02124103163501462-52
06Albert Lebbink129,020171150645-1158239
07Robbie Gerhardus117,319235311702-11707-9
08Joop Crooy111,0181593244411151511
09Chiel Verhagen85,5172192162811445-2
10Steffen Brouwer73,716111020820101339-24
11Erik Visser71,515181021725101378-4
12Henk Steinhauer68,2142042116301535-11
13Emile Okel58,81314512240111351-17
14Guyliano Radhe29,51213101050114577
15Frank van der Rijst20,0119000-012200
16Fons Leferink18,31010000-013150
17Frank Schleipfenbauer15,0912000-020610
18Joke Anzion10,788000-014120

Uitslagen Competitie 1
ronde 13 gespeeld op 30-04-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Fred RienstraEmile Okel1-1
Tony HogerhorstAlbert Lebbink2-0
Chiel VerhagenJan Ravensteijn0-2

Steffen Brouweroneven
Paul Dellemanregl. winst




dinsdag

Stand & Uitslagen ronde 12

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 12 seizoen 17/18
NrNaamScore Wrd StWrdGespGewRemVerlPerc On W-ZTPRintRtng+
01Fred Rienstra185,825251071275 -2176249
02Tony Hogerhorst181,52422971183 -11829-2
03Patrick van Waardenburg156,22316962178 -117711
04Albert Lebbink129,022171050550  0160041
05Robbie Gerhardus119,021235311702-11708-9
06Jan Ravensteijn116,22019941450  115899
07Paul Delleman113,319241031635  01462-52
08Joop Crooy108,018159324441 1151611
09Chiel Verhagen84,51721821531  014785
10Erik Visser70,8161810217251 01377-4
11Henk Steinhauer69,01520421163  01537-11
12Steffen Brouwer62,314111020820  01339-24
13Emile Okel44,813144112381 21287-21
14Guyliano Radhe29,51213101050  114547
15Frank van der Rijst20,0119 000 -  012200
16Fons Leferink18,31010 000 -  013150
17Frank Schleipfenbauer15,0912 000 -  020610
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

Uitslagen Competitie 1
ronde 12 gespeeld op 23-04-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Erik VisserTony Hogerhorst0-2
Chiel VerhagenFred Rienstra0-2
Patrick van Waardenburg  Joop Crooy1-1
Paul DellemanAlbert Lebbink0-2
Jan RavensteijnRobbie Gerhardus  1-1
Emile OkelSteffen Brouwer2-0

Ronde 11, stand & uitslagen

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 11 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn.W-ZTPRintRtng+
01Tony Hogerhorst167,82522861181  01823-3
02Fred Rienstra165,52425961272 -1175543
03Patrick van Waardenburg144,72316861181 -218068
04Paul Delleman113,82224931539 -11505-38
05Robbie Gerhardus110,021234301752 01745-3
06Albert Lebbink109,02017940544  1155327
07Jan Ravensteijn102,81919840450  015673
08Joop Crooy99,518158314441 214894
09Chiel Verhagen84,51721721436 -1151711
10Erik Visser73,816189216281-11378-3
11Henk Steinhauer67,01520421163  01538-11
12Steffen Brouwer65,31411920722  11367-15
13Emile Okel30,813143012171 11114-30
14Guyliano Radhe29,51213101050  114487
15Frank van der Rijst20,0119 000 -  012200
16Fons Leferink18,31010 000 -  013150
17Frank Schleipfenbauer15,0912 000 -  020610
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

Uitslagen Competitie 1
ronde 11 gespeeld op 16-04-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Steffen BrouwerTony Hogerhorst0-2
Albert LebbinkFred Rienstra0-2
Chiel VerhagenPatrick van Waardenburg0-2
Joop CrooyPaul Delleman2-0
Henk SteinhauerErik Visser1-1

Ronde 10, Stand & Uitslagen

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 10 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Tony Hogerhorst153,82522751179  11813-5
02Fred Rienstra145,52425851269  0174437
03Patrick van Waardenburg128,72316751179 -117975
04Paul Delleman114,82224831444  01556-23
05Robbie Gerhardus111,021234301752 01748-3
06Albert Lebbink106,02017840450  0159233
07Jan Ravensteijn102,81919840450  015663
08Chiel Verhagen86,51821621342 -2154514
09Joop Crooy77,717157214361 11416-11
10Steffen Brouwer66,71611820625  01366-13
11Erik Visser64,515188206251 01347-9
12Henk Steinhauer60,71420320167 -11584-5
13Guyliano Radhe29,81313101050  114487
14Emile Okel24,51214301217  11114-30
15Frank van der Rijst20,0119 000 -  012200
16Fons Leferink18,31010 000 -  013150
17Frank Schleipfenbauer15,0912 000 -  020610
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

Uitslagen Competitie 1
ronde 10 gespeeld op 9-4-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Chiel VerhagenTony Hogerhorst0-2
Jan RavensteijnFred Rienstra0-2
Paul DellemanErik Visser0-2
Steffen Brouwer   Patrick van Waardenburg    0-2
Emile OkelAlbert Lebbink0-2

Ronde 9, Stand & Uitslagen

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 9 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGew Rem Ver lPercOn W-ZTPRintRtng+
01Tony Hogerhorst135,82522641175  21798-7
02Fred Rienstra126,52425741264  1171728
03Paul Delleman115,72324731350 -11633-6
04Robbie Gerhardus112,322234301752 01749-3
05Patrick v Waardenburg 111,52116641175  017863
06Jan Ravensteijn101,72019740357 -1161512
07Albert Lebbink92,01917730443  1155323
08Chiel Verhagen87,51821521250 -3158016
09Joop Crooy68,21715721436  11413-11
10Steffen Brouwer66,71611720529 -11370-11
11Henk Steinhauer60,01520320167 -11582-5
12Erik Visser41,714187106141 11254-26
13Guyliano Radhe29,81313101050  114557
14Emile Okel24,51214201125  01118-20
15Frank van der Rijst20,0119 000 -  012200
16Fons Leferink18,31010 000 -  013150
17Frank Schleipfenbauer15,0912 000 -  020610
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

Uitslagen Competitie 1
ronde 9 gespeeld op 19-03-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Tony HogerhorstAlbert Lebbink0-2
Paul DellemanSteffen Brouwer       0-2
Joop CrooyFred Rienstra0-2
Patrick van Waardenburg    Erik Visser2-0

Ronde 8, Stand & Uitslagen

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 8 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPerc On W-ZTPRintRtng+
01Tony Hogerhorst136,82522541090  1193412
02Paul Delleman115,52424631258 -2173010
03Robbie Gerhardus113,723234301752 01749-3
04Fred Rienstra107,82225631258  2170021
05Patrick van Waardenburg94,02116531170 -117811
06Jan Ravensteijn93,02019740357 -1161512
07Chiel Verhagen89,51921521250 -3158116
08Joop Crooy68,51815621342  01441-4
09Albert Lebbink66,01717620433  214544
10Henk Steinhauer57,31620320167 -11572-5
11Steffen Brouwer42,51511610517  01263-27
12Erik Visser41,714186105171 21239-24
13Guyliano Radhe29,81313101050  114557
14Emile Okel24,51214201125  01119-20
15Fons Leferink19,21110 000 -  013150
16Frank van der Rijst19,0109 000 -  012200
17Frank Schleipfenbauer15,0912 000 -  020610
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

Uitslagen Competitie 1
ronde 8 gespeeld op 12-03-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Robbie Gerhardus   Paul Delleman2-0
Tony HogerhorstPatrick van Waardenburg   2-0
Erik VisserJan Ravensteijn0-2
Steffen BrouwerChiel Verhagen0-2
Albert LebbinkJoop Crooy2-0

Ronde 7, Stand & Uitslagen

Ranglijst Interne Competitie
5 maart 2018, cyclus 2 na ronde 7 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPerc O W-ZTPRintRtng+
01Paul Delleman117,82524531170-1179317
02Tony Hogerhorst116,52422431088018824
03Fred Rienstra98,523256312582170221
04Patrick van Waardenburg 94,82216431088018579
05Robbie Gerhardus86,021233201672-11648-10
06Jan Ravensteijn78,02019630350015947
07Chiel Verhagen75,51921411238-215317
08Joop Crooy68,51815521250115177
09Henk Steinhauer56,71720320167-11569-5
10Albert Lebbink47,0161751042011375-7
11Steffen Brouwer42,51511510420-11300-18
12Erik Visser41,71418510420111252-19
13Guyliano Radhe29,81313101050114557
14Emile Okel24,5121420112501121-20
15Fons Leferink19,21110000-013150
16Frank van der Rijst19,0109000-012200
17Frank Schleipfenbauer15,0912000-020610
18Joke Anzion10,788000-014120

ronde 7 gespeeld op 05-03-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Tony Hogerhors  Paul Delleman2-0
Fred RienstraRobbie Gerhardus2-0
Jan RavensteijnPatrick van Waardenburg   0-2