ooipoort

ooipoort

dinsdag

Stand & Uitslagen ronde 4

Ranglijst na ronde 4
seizoen 2017/2018
NrNaamScoreWrdeStrtWGespGewRemVerlPerc OnW-ZTPRintRtng+
01Henk Steinhauer83,22518321083 -117075
02Fred Rienstra78,02412321083 -1178517
03Frank Schleipfenbauer62,723222200100 021484
04Paul Delleman60,72210321083 -117659
05Emile Okel59,52120311150 -115443
06Erik Visser47,32019310233 113971
07Frank van der Rijst44,01925 000- 012200
08Chiel Verhagen42,01817310233 11427-2
09Guyliano Radhe37,31721210150 -2159419
10Tony Hogerhorst37,3168320167 119076
11Albert Lebbink34,01515310233 11399-3
12Steffen Brouwer29,0141610010 -11073-10
13Fons Leferink28,71324 000- 013150
14Joke Anzion27,01223 000- 014120
15Robbie Gerhardus23,71111210150 21478-15
16Joop Crooy23,0101310010 -11395-2
17Jan Ravensteijn20,091430030 11238-24
18Patrick v Waardenburg15,78910010111472-8

ronde 4 gespeeld op 09-10-2017
 Witspeler Zwartspeler Uitslag 
 Robbie Gerhardus    Guyliano Radhe  0-2

Stand & uitslagen ronde 3

 ronde 3 gespeeld op 02-10-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Emile OkelFred Rienstra0-2
Erik VisserHenk Steinhauer0-2
Albert LebbinkPaul Delleman0-2
Chiel VerhagenSteffen Brouwer2-0
Tony HogerhorstJoop Crooy2-0
Robbie GerhardusJan Ravensteijn2-0

Ranglijst
cyclus 1 na ronde 3 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdeStrtWGespGewRemVerlPercOnWZTPR intRtng+
01Henk Steinhauer65,02518321083 -117075
02Fred Rienstra60,52412321083 -1178517
03Frank Schleipfenbauer58,723222200100 021484
04Emile Okel52,52220311150 -115443
05Paul Delleman43,02110321083 -117659
06Erik Visser32,02019310233 113971
07Frank van der Rijst31,31925 000- 012200
08Fons Leferink30,01824 000- 013150
09Joke Anzion28,71723 000- 014120
10Chiel Verhagen28,01617310233 11427-2
11Tony Hogerhorst27,0158320167 119076
12Guyliano Radhe25,7142110010 -112130
13Albert Lebbink23,01315310233 11399-3
14Robbie Gerhardus23,012111100100 119214
15Steffen Brouwer19,7111610010 -11073-10
16Patrick v Waardenburg17,310910010111472-8
17Joop Crooy16,091310010 -11395-2
18Jan Ravensteijn14,081430030 11243-24

Uitslagen en Stand 18 september 2017

ronde 1 gespeeld op 18-09-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Tony HogerhorstFrank Schleipfenbauer0-2
Chiel VerhagenHenk Steinhauer0-2
Jan RavensteijnAlbert Lebbink0-2
Erik VisserEmile Okel0-2
Paul DellemanFred Rienstra1-1

Uitslagen en Stand 18 september 2017

donderdag

TPR intern

Eindstand 2016-2017

NrNaamScoreWrdStrtGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintTPR+
01Tony Hogerhorst350,8252519152284111876-2
02Patrick v Waardenburg339,524201713137913183941
03Paul Delleman321,7232419113566-1171954
04Robbie Gerhardus309,3222323161672111773-2
05Fred Rienstra246,521182110011481-1156416
06Joop Crooy209,7202116646501-2152624
07Jan Ravensteijn201,8192218711042-21547-17
08Albert Lebbink176,518191861113610147413
09Steffen Brouwer164,21716196013321-31383-40
10Chiel Verhagen163,8161718431131101392-35
11Henk Steinhauer156,015151645741121468-66
12Erik Visser112,214141851123112141911
13Emile Okel104,3131310415451014750
14Joke Anzion55,812111100100-1181612
15Guyliano Radhe46,211106105171212234
16Frank Schleipfenbauer41,310921107501940-7
17Ben Lievers31,098000-016000
18Fons Leferink26,887000-013150
19Frank van der Rijst14,0712000-012200

dinsdag

Eindstanden cycli 1, 2, en totaal


cyclus 1 na ronde 13 seizoen 16/17


NrVoornaamNaamScoreWaardeStWrdGesp.GewRemVerlPerc.#On#Wit#Zwt
01TonyHogerhorst222,825259900100145
02RobbieGerhardus160,024231070370155
03PaulDelleman155,7232495136145
04JanRavensteijn140,3222295045645
05Patrick vanWaardenburg135,52120640267142
06JoopCrooy135,22021104335546
07AlbertLebbink112,3191994054454
08FredRienstra112,018181040640155
09ChielVerhagen102,7171793153954
10SteffenBrouwer96,01616114073656
11HenkSteinhauer82,01515822438144
12ErikVisser63,2141482153153
13Emile Okel54,8131362043333
14JokeAnzion34,81211000-00
15GuylianoRadhe24,011104004022
16Frank van derRijst15,71012000-00
17FrankSchleipfenbauer12,399000-00


cyclus 2 na ronde 13 seizoen 16/17


NrVoornaamNaamScoreWaardeStWrdGesp.GewRemVerlPerc.#On#Wit#Zwt
01Patrick vanWaardenburg220,02520119118665
02PaulDelleman194,52424106227055
03RobbieGerhardus182,02323139137376
04TonyHogerhorst158,32225106227064
05FredRienstra142,02118116055556
06JoopCrooy101,72021621342133
07HenkSteinhauer97,3191582334453
08AlbertLebbink94,51819921628145
09JanRavensteijn89,7172292162845
10ChielVerhagen87,31617912622145
11SteffenBrouwer77,51516820625135
12Emile Okel67,21413421163122
13ErikVisser66,813141030730155
14FrankSchleipfenbauer42,512921107511
15GuylianoRadhe34,21110210150120
16JokeAnzion29,31011110010001
17Derk JanPastoor16,0963003012
18Frank van derRijst14,7812000-00
19BenLievers13,078000-00
20FonsLeferink11,367000-00

Eindstand Competitie 1
na ronde 26 seizoen 16/17
NrVoornaamNaamScoreWaardeStWrdGesp.GewRemVerlPerc.#On#Wit#Zwt
01TonyHogerhorst350,82525191522841109
02Patrick vanWaardenburg339,52420171313791107
03PaulDelleman321,7232419113566910
04RobbieGerhardus309,322232316167211211
05FredRienstra246,5211821100114811011
06JoopCrooy209,720211664650179
07JanRavensteijn201,8192218711042810
08AlbertLebbink176,5181918611136199
09SteffenBrouwer164,21716196013321811
10ChielVerhagen163,8161718431131199
11HenkSteinhauer156,015151645741197
12ErikVisser112,21414185112311108
13Emile Okel104,313131041545155
14JokeAnzion55,81211110010001
15GuylianoRadhe46,21110610517142
16FrankSchleipfenbauer41,310921107511
17BenLievers31,098000-00
18Derk JanPastoor29,0863003012
19FonsLeferink26,877000-00
20Frank van derRijst14,0612000-00

Stand en uitslagen ronde 13

cyclus 2 na ronde 13 seizoen 16/17
NrVoornaamNaamScoreWaardeStWrdGesp.GewRemVerlPerc.#On#Wit#Zwt
01Patrick vanWaardenburg220,025201191186 65
02PaulDelleman194,524241062270 55
03RobbieGerhardus182,023231391373 76
04TonyHogerhorst158,322251062270 64
05FredRienstra142,021181160555 56
06JoopCrooy101,72021621342133
07HenkSteinhauer97,31915823344 53
08AlbertLebbink94,51819921628145
09JanRavensteijn89,71722921628 45
10ChielVerhagen87,31617912622145
11SteffenBrouwer77,51516820625135
12Emile Okel67,21413421163122
13ErikVisser66,813141030730155
14FrankSchleipfenbauer42,5129211075 11
15GuylianoRadhe34,21110210150120
16JokeAnzion29,310111100100 01
17Derk JanPastoor16,09630030 12
18Frank van derRijst14,7812 000 - 00
19BenLievers13,078 000 - 00
20FonsLeferink11,367 000 - 00

ronde 13 gespeeld op 15-05-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Patrick van WaardenburgErik Visser2-0
Robbie GerhardusPaul Delleman0-2
Tony HogerhorstJan Ravensteijn1-1
Albert LebbinkFred Rienstra0-2
Henk SteinhauerDerk Jan Pastoor2-0
Joop CrooyChiel Verhagen1-1