ooipoort

ooipoort

Eindstand interne competitie 2018 / 2019

Stand Interne Competitie
na ronde 26 seizoen 18 / 19
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk437,82525211830931-1196443
02Patrick van Waardenburg   348,0242421144376 -1180515
03Tony Hogerhorst339,2232218141381 -218638
04Fred Rienstra241,022211982947211542-24
05Paul Delleman219,0211716110569 0171543
06Jan Ravensteijn209,220192074945 01538-19
07Jaap Brouwer193,719131473461 0162438
08Robbie Gerhardus185,5181512435464-41611-43
09Chiel Verhagen162,51720198011421-1149117
10Albert Lebbink158,3161818621039 01473-4
11Joop Crooy144,51516175210351-11399-18
12Erik Visser134,7141420511428 41385-7
13Elmer Boon111,3139741264 1166730
14Steffen Brouwer105,5121220161320121328-42
15Jacob Langedijk89,0111122241618121272-45


Stand & Uitslagen Ronde 13

Ranglijst Interne Competitie
cyclus 2 na ronde 13 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdStWrdGesp.GewRemVerlPerc.OnW-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk231,2252511920911-1193819
02Tony Hogerhorst186,024221080280 -218625
03Patrick van Waardenburg   178,323241264267 -21730-8
04Paul Delleman147,322171170464  1170327
05Jaap Brouwer130,021131363458 -1160633
06Fred Rienstra129,320211050550  21553-12
07Robbie Gerhardus121,519157322572-31701-13
08Jan Ravensteijn116,018191134445  11537-10
09Elmer Boon94,2179741264  1167330
10Steffen Brouwer88,016129045221 11383-11
11Chiel Verhagen82,5152010307301-21391-11
12Albert Lebbink73,31418821531  01421-11
13Joop Crooy72,21316712429 -11398-13
14Jacob Langedijk66,512111122727  31382-4
15Erik Visser63,71114911717  31301-21

Uitslagen Competitie 1
ronde 13 gespeeld op 29-04-2019
WitspelerZwartspeler  Uitslag 
Steffen BrouwerEric Langedijk0-2
Tony Hogerhorst                      Chiel Verhagen2-0
Jacob LangedijkPatrick van Waardenburg       0-2
Erik VisserJaap Brouwer0-2
Jan RavensteijnFred Rienstra0-2
Elmer BoonAlbert Lebbink2-0

Stand & Uitslagen Ronde 12


Ranglijst Interne Competitie
cyclus 2 na ronde 12 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdStWrdGesp.GewRemVerlPerc.OnW-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk214,72525108209010194018
02Tony Hogerhorst171,02422970278 -318563
03Patrick van Waardenburg 165,823241154264 -11719-10
04Paul Delleman146,322171170464 1170227
05Robbie Gerhardus126,021157322572-31701-13
06Jaap Brouwer119,020131253454 0159427
07Jan Ravensteijn117,019191034350 01570-1
08Fred Rienstra110,01821940544 31510-21
09Steffen Brouwer90,51712804425101382-10
10Chiel Verhagen84,316209306331-11393-9
11Elmer Boon77,0159631258 0164221
12Albert Lebbink73,81418721436 11461-2
13Joop Crooy73,71316712429 -11399-13
14Jacob Langedijk66,512111022630 21389-2
15Erik Visser65,21114811619 21322-15

Uitslagen
ronde 12 gespeeld op 15-04-2019
WitspelerZwartspeler  Uitslag  
Eric LangedijkElmer Boon2-0
Patrick van Waardenburg    Robbie Gerhardus   2-0
Paul DellemanSteffen Brouwer2-0
Erik VisserJan Ravensteijn1-1
Albert LebbinkJaap Brouwer0-2
Jacob LangedijkChiel Verhagen0-2

Stand & Uitslagen Ronde 11

Ranglijst Interne Competitie 
cyclus 2 na ronde 11 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPerc.On W-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk201,725259720891-1193716
02Tony Hogerhorst172,02422970278 -318553
03Patrick van Waardenburg 142,823241044260 -21674-21
04Paul Delleman130,322171060460  0169122
05Robbie Gerhardus128,021156321672-21758-2
06Jan Ravensteijn109,52019933350  115904
07Fred Rienstra104,31921940544  31509-21
08Jaap Brouwer103,018131143450  1157018
09Steffen Brouwer91,017127043291 11401-5
10Albert Lebbink77,71618621342  015167
11Elmer Boon76,0159531170  1168123
12Joop Crooy72,31416712429 -11399-13
13Chiel Verhagen69,813208206251 01343-18
14Jacob Langedijk67,01211922533  114277
15Erik Visser52,71114710614  11286-20

Uitslagen Competitie 1
ronde 11 gespeeld op 9-4-2019
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Eric LangedijkRobbie Gerhardus 1-1
Paul DellemanTony Hogerhorst2-0
Patrick van Waardenburg Chiel Verhagen2-0
Jan RavensteijnJacob Langedijk1-1
Elmer BoonJaap Brouwer2-0
Fred RienstraAlbert Lebbink2-0
Steffen BrouwerJoop Crooy1-1


Stand & Uitslagen Ronde 10

Ranglijst Interne Competitie
cyclus 2 na ronde 10 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdStWrdGesp.Gew.Rem.Verl.Perc.On.W-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk191,725258710941-2196119
02Tony Hogerhorst174,02422870188 -2193519
03Patrick van Waardenburg 124,82324934256 -31654-24
04Robbie Gerhardus116,522155311702-11734-5
05Jan Ravensteijn107,52119832350  016159
06Paul Delleman106,72017950456 -116336
07Jaap Brouwer104,519131043355  2161228
08Fred Rienstra90,01821830538  21464-28
09Steffen Brouwer83,017126033251 01388-6
10Albert Lebbink79,21618521250  1157714
11Chiel Verhagen69,515207205291 11345-15
12Joop Crooy65,81416611425  01396-12
13Jacob Langedijk58,51311821531  214092
14Elmer Boon57,0129421163  0162413
15Erik Visser51,01114710614  11287-20

Uitslagen Competitie 1
ronde 10 gespeeld op 1-4-2019
WitspelerZwartspeler  Uitslag 
Jacob Langedijk      Joop Crooy2-0
Tony HogerhorstPatrick van Waardenburg   2-0
Chiel VerhagenPaul Delleman2-0
Fred RienstraSteffen Brouwer2-0
Jaap BrouwerErik Visser2-0

Stand & Uitslagen na Ronde 9


Ranglijst Interne Competitie 
cyclus 2 na ronde 9 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk180,22525871094-2196219
02Tony Hogerhorst151,02422760186-3190712
03Patrick van Waardenburg125,82324834163-21679-17
04Robbie Gerhardus117,022155311702-11735-5
05Paul Delleman107,021178503630170821
06Jan Ravensteijn99,32019832350016169
07Jaap Brouwer87,519139333501159422
08Steffen Brouwer86,518125032301114230
09Albert Lebbink80,317185212501157614
10Joop Crooy66,21616511330114730
11Fred Rienstra64,0152172052911415-34
12Elmer Boon53,21494211630162213
13Erik Visser52,0131461051721308-14
14Chiel Verhagen48,01220610517101241-30
15Jacob Langedijk44,5111171152111344-10

ronde 9 gespeeld op18-03-2019
WitspelerZwartspeler  Uitslag 
Eric LangedijkJan Ravensteijn2-0
Erik VisserTony Hogerhorst0-2
Steffen Brouwer        Patrick van Waardenburg   1-1
Albert LebbinkRobbie Gerhardus0-2
Paul DellemanJoop Crooy2-0
Jaap BrouwerChiel Verhagen2-0
Fred RienstraElmer Boon0-2

ronde 8

Ranglijst Interne Competitie
cyclus 2 na ronde 8 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk162,72525761093-3195716
02Tony Hogerhorst138,02422650183-2191011
03Patrick van Waardenburg 113,32324733164-11710-9
04Jan Ravensteijn101,722197322571163912
05Robbie Gerhardus97,52115421163201693-8
06Paul Delleman92,72017740357-1168815
07Albert Lebbink86,719184211630163017
08Jaap Brouwer75,018138233440156914
09Steffen Brouwer70,51712402225101350-8
10Joop Crooy67,21616411238215356
11Fred Rienstra66,0152162043301463-22
12Erik Visser55,0141451042011302-13
13Chiel Verhagen47,81320510420111262-22
14Jacob Langedijk42,0121171152111343-10
15Elmer Boon37,7119311150115101

Uitslagen
ronde 8 gespeeld op 11-03-2019
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Jacob LangedijkAlbert Lebbink0-2
Chiel VerhagenJan Ravensteijn0-2
Erik VisserEric Langedijk0-2
Tony Hogerhorst          Jaap Brouwer2-0
Elmer BoonPatrick van Waardenburg   0-2
Paul DellemanFred Rienstra2-0

Stand & Uitslagen Ronde 7



Ranglijst Interne Competitie
cyclus 2 na ronde 7 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGewRemVerlPercW-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk148,22525651092-2196315
02Tony Hogerhorst122,02422540180-319048
03Patrick van Waardenburg103,8232462315801678-13
04Robbie Gerhardus91,22215421163201691-8
05Jan Ravensteijn89,52119622250216086
06Paul Delleman77,72017630350-216405
07Jaap Brouwer74,019137232501159017
08Albert Lebbink72,51818311150115839
09Joop Crooy68,81716411238215346
10Fred Rienstra67,3162152034011511-12
11Steffen Brouwer58,5151240222501353-8
12Erik Visser55,0141441032501290-12
13Chiel Verhagen45,81320410325101280-16
14Jacob Langedijk42,5121161142501385-2
15Elmer Boon36,7119211075015895

Uitslagen 
ronde 7 gespeeld op 04-03-2019
WitspelerZwartspelerUitslag
Jacob LangedijkEric Langedijk0-2
Jan RavensteijnTony Hogerhorst0-2
Jaap BrouwerPatrick van Waardenburg1-1
Robbie GerhardusPaul Delleman2-0