ooipoort

ooipoort

dinsdag

Stand & Uitslagen na Ronde 9


Ranglijst Interne Competitie 
cyclus 2 na ronde 9 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk180,22525871094-2196219
02Tony Hogerhorst151,02422760186-3190712
03Patrick van Waardenburg125,82324834163-21679-17
04Robbie Gerhardus117,022155311702-11735-5
05Paul Delleman107,021178503630170821
06Jan Ravensteijn99,32019832350016169
07Jaap Brouwer87,519139333501159422
08Steffen Brouwer86,518125032301114230
09Albert Lebbink80,317185212501157614
10Joop Crooy66,21616511330114730
11Fred Rienstra64,0152172052911415-34
12Elmer Boon53,21494211630162213
13Erik Visser52,0131461051721308-14
14Chiel Verhagen48,01220610517101241-30
15Jacob Langedijk44,5111171152111344-10

ronde 9 gespeeld op18-03-2019
WitspelerZwartspeler  Uitslag 
Eric LangedijkJan Ravensteijn2-0
Erik VisserTony Hogerhorst0-2
Steffen Brouwer        Patrick van Waardenburg   1-1
Albert LebbinkRobbie Gerhardus0-2
Paul DellemanJoop Crooy2-0
Jaap BrouwerChiel Verhagen2-0
Fred RienstraElmer Boon0-2

vrijdag

ronde 8

Ranglijst Interne Competitie
cyclus 2 na ronde 8 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk162,72525761093-3195716
02Tony Hogerhorst138,02422650183-2191011
03Patrick van Waardenburg 113,32324733164-11710-9
04Jan Ravensteijn101,722197322571163912
05Robbie Gerhardus97,52115421163201693-8
06Paul Delleman92,72017740357-1168815
07Albert Lebbink86,719184211630163017
08Jaap Brouwer75,018138233440156914
09Steffen Brouwer70,51712402225101350-8
10Joop Crooy67,21616411238215356
11Fred Rienstra66,0152162043301463-22
12Erik Visser55,0141451042011302-13
13Chiel Verhagen47,81320510420111262-22
14Jacob Langedijk42,0121171152111343-10
15Elmer Boon37,7119311150115101

Uitslagen
ronde 8 gespeeld op 11-03-2019
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Jacob LangedijkAlbert Lebbink0-2
Chiel VerhagenJan Ravensteijn0-2
Erik VisserEric Langedijk0-2
Tony Hogerhorst          Jaap Brouwer2-0
Elmer BoonPatrick van Waardenburg   0-2
Paul DellemanFred Rienstra2-0

dinsdag

Stand & Uitslagen Ronde 7



Ranglijst Interne Competitie
cyclus 2 na ronde 7 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGewRemVerlPercW-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk148,22525651092-2196315
02Tony Hogerhorst122,02422540180-319048
03Patrick van Waardenburg103,8232462315801678-13
04Robbie Gerhardus91,22215421163201691-8
05Jan Ravensteijn89,52119622250216086
06Paul Delleman77,72017630350-216405
07Jaap Brouwer74,019137232501159017
08Albert Lebbink72,51818311150115839
09Joop Crooy68,81716411238215346
10Fred Rienstra67,3162152034011511-12
11Steffen Brouwer58,5151240222501353-8
12Erik Visser55,0141441032501290-12
13Chiel Verhagen45,81320410325101280-16
14Jacob Langedijk42,5121161142501385-2
15Elmer Boon36,7119211075015895

Uitslagen 
ronde 7 gespeeld op 04-03-2019
WitspelerZwartspelerUitslag
Jacob LangedijkEric Langedijk0-2
Jan RavensteijnTony Hogerhorst0-2
Jaap BrouwerPatrick van Waardenburg1-1
Robbie GerhardusPaul Delleman2-0

Na Ronde 6

Interne Competitie
cyclus 2 na ronde 6 seizoen 18/19
NrNaamScoreWdeStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk136,22525541090-1197414
02Tony Hogerhorst100,02422430175-218855
03Patrick van Waardenburg96,3232452216011709-7
04Jan Ravensteijn90,72219522160116429
05Paul Delleman78,02117530260-1169211
06Robbie Gerhardus69,820153111502-11591-14
07Joop Crooy63,51916411238215356
08Jaap Brouwer63,518136222500156711
09Albert Lebbink59,01718311150115849
10Fred Rienstra57,7162152034011511-12
11Steffen Brouwer47,5151240222501351-8
12Erik Visser43,3141441032501291-12
13Jacob Langedijk42,81311511330-11388-1
14Chiel Verhagen39,0122041032501280-16
15Elmer Boon38,7119211075015895

ronde 6 gespeeld op 118-02-2019
WitspelerZwartspeler  Uitslag  
Jacob LangedijkFred Rienstra0-2
Jaap BrouwerEric Langedijk1-1
Patrick van Waardenburg       Paul Delleman2-0
Robbie GerhardusTony Hogerhorst         0-2
Joop CrooyJan Ravensteijn0-2
Chiel VerhagenSteffen Brouwer2-0
Albert LebbinkErik Visser2-0

Stand en Uitslagen ronde 5

Ranglijst Interne Competitie
cyclus 2 na ronde 5 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk122,725254400100  0207222
02Paul Delleman78,02417430175  0176917
03Robbie Gerhardus77,323152110752-21659-6
04Tony Hogerhorst76,02222320167 -11804-3
05Patrick van Waardenburg70,52124412150  01640-13
06Jan Ravensteijn66,82019412150  215851
07Joop Crooy62,81916311150  1164314
08Steffen Brouwer53,51812302133  114492
09Jaap Brouwer51,51713521250 -115203
10Erik Visser46,31614310233  11352-4
11Jacob Langedijk45,51511411238 -214324
12Albert Lebbink42,01418201125  014931
13Fred Rienstra40,71321410325  21436-17
14Elmer Boon37,5129211075  015975
15Chiel Verhagen23,7112030030 -11116-26
16 21,71010 000 -1 016000

ronde 5 gespeeld op 11-02-2019
WitspelerZwartspeler  Uitslag  
Erik VisserJacob Langedijk    0-2
Paul DellemanJaap Brouwer2-0
Steffen Brouwer    Elmer Boon1-1

Stand &Uitslagen ronde 4

Ranglijst Interne Competitie 
cyclus 2 na ronde 4 seizoen 2018/19
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk109,025254400100  0207122
02Tony Hogerhorst62,72422320167 -11804-3
03Paul Delleman62,02317320167 -1173510
04Patrick van Waardenburg57,52224412150  01640-13
05Robbie Gerhardus57,521152110752-21656-6
06Jan Ravensteijn55,52019412150  215851
07Joop Crooy50,21916311150  1164314
08Jaap Brouwer48,51813421163  0158610
09Erik Visser47,71714210150  015116
10Albert Lebbink44,01618201125  014931
11Steffen Brouwer43,01512201125  014230
12Fred Rienstra32,01421410325  21437-17
13Jacob Langedijk28,71311301217 -11322-6
14Elmer Boon26,51291100100  117677
15Chiel Verhagen23,7112030030 -11119-26
16 16,71010 000 -  016000

Uitslagen 
ronde 4 gespeeld op 04-01-2019
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Eric LangedijkPaul Delleman2-0
Jan Ravensteijn                      Patrick van Waardenburg     1-1
Fred RienstraJaap Brouwer0-2
Elmer BoonJacob Langedijk2-0

Stand & Uitslagen ronde 3

Ranglijst Interne Competitie
cyclus 2 na ronde 3 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPer.On W-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk87,025253300100 -1209218
02Paul Delleman65,024182200100  0186114
03Tony Hogerhorst55,02323320167 -11806-3
04Patrick van Waardenburg47,02224311150  11666-8
05Robbie Gerhardus46,521152110751-21659-6
06Jan Ravensteijn44,52020311150  11560-1
07Albert Lebbink42,71919201125  014911
08Erik Visser39,31816210150  015136
09Joop Crooy39,01717311150  1164414
10Steffen Brouwer35,21614201125  014612
11Jaap Brouwer34,51512311150  11464-10
12Fred Rienstra33,01421310233  11543-4
13Jacob Langedijk29,21313201125  014563
14Chiel Verhagen22,0122230030 -11123-26
15Emile Okel14,71111 000 -  014780

Uitslagen Competitie 1
ronde 3 gespeeld op 21-01-2019
WitspelerZwartspeler  Uitslag  
Eric LangedijkAlbert Lebbink2-0
Jan RavensteijnPaul Delleman0-2
Joop CrooyTony Hogerhorst0-2
Fred RienstraPatrick van Waardenburg          0-2
Jacob Langedijk                     Robbie Gerhardus0-2
Jaap BrouwerSteffen Brouwer2-0
Erik VisserChiel Verhagen2-0