ooipoort

ooipoort

dinsdag

Stand & Uitslagen ronde 12

Ranglijst Interne Competitie
cyclus 1 na ronde 12 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Fred Rienstra173,3251210622700171635
02Paul Delleman153,52410105236001641-5
03Tony Hogerhorst148,0238860275018482
04Henk Steinhauer138,7221883325601627-3
05Chiel Verhagen134,521179504561-1154924
06Robbie Gerhardus128,72011724157311638-23
07Jan Ravensteijn118,71914740357115829
08Albert Lebbink90,01815920722111338-24
09Patrick van Waardenburg74,5179421163101746-2
10Emile Okel74,01620721436-11452-8
11Erik Visser66,0151982062501376-3
12Joop Crooy63,8141372143611423-8
13Frank Schleipfenbauer60,313222200100021464
14Steffen Brouwer56,0121661142501329-17
15Guyliano Radhe52,01121310233-1141715
16Frank van der Rijst35,01025000-012200
17Fons Leferink34,0924101050-114594
18Joke Anzion25,7823000-014120

ronde 12 gespeeld op 11-12-2017
WitspelerZwartspelerUitslag 
Joop CrooyFred Rienstra0-2
Jan Ravensteijn   Erik Visser2-0
Paul DellemanRobbie Gerhardus   0-2
Albert LebbinkChiel Verhagen0-2

Stand en Uitslagen ronde 10

Ranglijst Interne Competitie
 na ronde 10 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGesp.GewRemVerlPercOn.W-ZTPRintRtng+
01Tony Hogerhorst144,0258860275  018492
02Fred Rienstra143,52412952267  1170328
03Paul Delleman135,32310952267 -116692
04Henk Steinhauer125,02218833256  01626-3
05Chiel Verhagen105,521178404501 0152115
06Robbie Gerhardus93,220116141502 01571-30
07Jan Ravensteijn91,01914630350  015493
08Albert Lebbink80,018158206251 01368-15
09Emile Okel65,71720721436 -11451-8
10Erik Visser65,31619720529  114043
11Frank Schleipfenbauer63,015222200100  021464
12Patrick van Waardenburg 59,71494211631 01745-2
13Steffen Brouwer57,01316611425  01329-17
14Joop Crooy53,51213621342  01459-1
15Guyliano Radhe44,71121310233  1141815
16Frank van der Rijst35,01025 000 -  012200
17Fons Leferink33,0924101050 -114654
18Joke Anzion25,7823 000 -  014120

Uitslagen Interne Competitie
ronde 10 gespeeld op 20-11-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Fred RienstraJan Ravensteijn0-2
Paul DellemanTony Hogerhorst0-2
Henk Steinhauer  Robbie Gerhardus  1-1
Chiel VerhagenErik Visser2-0
Steffen BrouwerEmile Okel0-2
Guyliano RadheJoop Crooy0-2

Stand & Uitslagen ronde 9

Ranglijst Competitie 1
cyclus 1 na ronde 9 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Fred Rienstra143,72512852175  0176940
02Paul Delleman129,52410852175 -216947
03Tony Hogerhorst123,0238750271  11822-3
04Henk Steinhauer116,52218732257 -11608-6
05Chiel Verhagen86,521177304431-114846
06Robbie Gerhardus81,720115131502 11559-27
07Erik Visser67,31919620433  2145912
08Albert Lebbink67,01815820625  01369-15
09Jan Ravensteijn66,01714520340  11466-9
10Frank Schleipfenbauer62,316222200100  021444
11Steffen Brouwer58,01516511330 -11368-8
12Patrick v Waardenburg55,51494211631 01742-2
13Emile Okel54,31320611425  01395-17
14Guyliano Radhe45,01221210150  0159419
15Joop Crooy42,51113511330  11429-5
16Frank van der Rijst35,01025 000 -  012200
17Fons Leferink32,5924101050 -114624
18Joke Anzion25,7823 000 -  014120

Uitslagen Competitie 1
ronde 9 gespeeld op 13-11-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Erik VisserFred Rienstra0-2
Tony Hogerhorst  Henk Steinhauer  2-0
Paul DellemanJoop Crooy2-0
Jan RavensteijnChiel Verhagen2-0
Albert LebbinkSteffen Brouwer0-2

Stand & Uitslagen Ronde 8

Ranglijst 
cyclus 1 na ronde 8 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Fred Rienstra126,22512742171  1176735
02Henk Steinhauer117,02418632167  01636-1
03Paul Delleman112,82310742171 -316742
04Tony Hogerhorst104,0228640267  01788-8
05Chiel Verhagen84,521176303501 0153614
06Robbie Gerhardus65,720115131501 11556-27
07Erik Visser64,31919520340  1150917
08Frank Schleipfenbauer64,018222200100  021424
09Patrick van Waardenburg61,21794211631 01742-2
10Albert Lebbink58,71615720529 -11415-5
11Emile Okel56,01520611425  01396-17
12Guyliano Radhe45,71421210150  0159419
13Joop Crooy42,51313411238  214650
14Steffen Brouwer38,01216401313  01262-18
15Jan Ravensteijn37,01114410325  01374-17
16Frank van der Rijst35,01025 000 -  012200
17Fons Leferink33,5924101050 -114664
18Joke Anzion25,7823 000 -  014120

Uitslagen Competitie 1
ronde 8 gespeeld op 06-11-2017
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Joop CrooyFons Leferink1-1
Chiel VerhagenAlbert Lebbink2-0
Steffen Brouwer Jan Ravensteijn0-2
Fred RienstraTony Hogerhorst 0-2
Erik VisserPaul Delleman2-0

Stand & Uitslagen ronde 7


Ranglijst op 30 oktober 2017

           Hij STAAT bovenaan!!
NrNaamScoreWrdeStrtWGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Fred Rienstra127,22512642083 0182439
02Paul Delleman113,02410642083 -2177819
03Henk Steinhauer107,32318632167 01637-1
04Tony Hogerhorst75,0228530260 11747-12
05Chiel Verhagen69,521175203401-114874
06Frank Schleipfenbauer64,720222200100 021414
07Patrick v Waardenburg60,3199421163101742-2
08Albert Lebbink57,01815620433 014705
09Robbie Gerhardus52,71711513150 11557-27
10Emile Okel51,81620611425 01395-17
11Guyliano Radhe42,71521210150 0159419
12Erik Visser42,01419410325 013810
13Frank van der Rijst38,01325 000- 012200
14Steffen Brouwer36,51216301217 -11295-11
15Joop Crooy36,01113310233 115164
16Fons Leferink27,31024 000- 013150
17Joke Anzion26,0923 000- 014120
18Jan Ravensteijn22,081430030 11241-24

Uitslagen Competitie 1
ronde 7 gespeeld op 30-10-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Robbie GerhardusFred Rienstra1-1
Paul DellemanChiel Verhagen2-0
Henk SteinhauerAlbert Lebbink2-0
Patrick van Waardenburg  Emile Okel2-0
Joop CrooySteffen Brouwer        2-0

Stand en Uitslagen na ronde 6


Ranglijst
na ronde 6 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Fred Rienstra122,72512541090 1183835
02Paul Delleman96,02410532080 -3176514
03Henk Steinhauer93,32318522160 -11599-6
04Chiel Verhagen72,722174202501015399
05Frank Schleipfenbauer65,021222200100 021414
06Tony Hogerhorst59,3208530260 11746-12
07Albert Lebbink56,71915520340 1151110
08Emile Okel54,51820511330 11401-14
09Erik Visser43,71719410325 013820
10Guyliano Radhe41,31621210150 0159419
11Frank van der Rijst39,01525 000- 012200
12Robbie Gerhardus37,51411412150 01547-23
13Steffen Brouwer35,51316201125 01399-2
14Patrick v Waardenburg35,31293111501-11694-5
15Fons Leferink27,71124 000- 013150
16Joke Anzion26,31023 000- 014120
17Jan Ravensteijn23,091430030 11242-24
18Joop Crooy21,081320020 01367-5

Uitslagen
ronde 6 gespeeld op 23-10-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Fred RienstraAlbert Lebbink2-0
Henk Steinhauer  Paul Delleman1-1
Emile OkelChiel Verhagen0-2
Tony HogerhorstErik Visser2-0
Steffen BrouwerRobbie Gerhardus1-1
Joop CrooyPatrick van Waardenburg  0-2

Stand en Uitslagen na ronde 5


Ranglijst Competitie 1
na ronde 5 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Fred Rienstra103,72512431088 0184329
02Paul Delleman88,52410431088 -2179915
03Henk Steinhauer80,82318421163 -21581-7
04Frank Schleipfenbauer61,322222200100 021404
05Emile Okel56,52120411238 01480-3
06Albert Lebbink52,32015420250 2158416
07Chiel Verhagen52,21917310233111428-2
08Erik Visser45,01819310233 113991
09Frank van der Rijst41,01725 000- 012200
10Guyliano Radhe40,71621210150 0159419
11Tony Hogerhorst36,0158420250 01713-13
12Robbie Gerhardus29,71411311150 11570-15
13Steffen Brouwer29,0131610010 -11073-10
14Fons Leferink28,01224 000- 013150
15Joke Anzion26,71123 000- 014120
16Patrick v Waardenburg24,3109201125101609-8
17Jan Ravensteijn23,091430030 11246-24
18Joop Crooy21,081310010 -11386-2

Uitslagen
ronde 5 gespeeld op 16-10-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Fred RienstraHenk Steinhauer2-0
Emile OkelPaul Delleman0-2
Albert LebbinkTony Hogerhorst2-0
Robbie GerhardusPatrick van Waardenburg1-1