ooipoort

ooipoort

dinsdag

Stand & Uitslagen ronde 12

Ranglijst Competitie 1
cyclus 1 na ronde 12 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk218,22512981094 -1198428
02Patrick van Waardenburg181,02415870188  0191530
03Tony Hogerhorst155,82313751179 -118571
04Chiel Verhagen125,02221950456  1161236
05Jan Ravensteijn111,02116940544 -11495-16
06Albert Lebbink107,52018941450  1154113
07Paul Delleman103,01917540180 -1173819
08Joop Crooy102,018209405441 114885
09Fred Rienstra95,317148224381 01498-21
10Erik Visser89,316231040640  0148922
11Robbie Gerhardus78,015195113301-11497-37
12Emile Okel77,21424622250  015218
13Steffen Brouwer54,313221012720  21266-37
14Jacob Langedijk48,5122510028101 01183-51
15Jaap Brouwer11,011  000 -  016000

ronde 12 gespeeld op 10-12-2018
WitspelerZwartspeler   Uitslag  
Steffen Brouwer                     Jacob Langedijk               1-1

Stand & Uitslagen ronde 11

Ranglijst Competitie 1
 na ronde 11,  3 december 2018
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk198,52512981094 -1198428
02Patrick van Waardenburg164,02415870188  0191530
03Tony Hogerhorst142,52313751179 -118571
04Chiel Verhagen124,02221950456  1161236
05Paul Delleman105,02117540180 -1173819
06Albert Lebbink94,22018941450  1154113
07Jan Ravensteijn94,01916940544 -11495-16
08Joop Crooy92,018209405441 114885
09Erik Visser86,717231040640  0148922
10Fred Rienstra82,516148224381 01498-21
11Emile Okel75,01524622250  015218
12Robbie Gerhardus66,014195113301-11497-37
13Steffen Brouwer48,31322911717  11257-36
14Jacob Langedijk42,51225901861 11161-52
15Jaap Brouwer3,711  000 -  016000

ronde 11 gespeeld op 3-12-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Joop CrooyEric Langedijk0-2
Patrick van Waardenburg        Erik Visser2-0
Albert LebbinkChiel Verhagen0-2
Steffen BrouwerJan Ravensteijn         0-2
Fred RienstraEmile Okel1-1

Stand & Uitslagen ronde 10

Ranglijst Competitie 1
cyclus 1 na ronde 10 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk179,52512871094  0198726
02Patrick van Waardenburg147,02415760186 -1192328
03Tony Hogerhorst140,52313751179 -118551
04Paul Delleman105,02217540180 -1173919
05Chiel Verhagen102,02121840450  2157825
06Albert Lebbink96,22018841356  0159824
07Joop Crooy92,819208404501 014987
08Erik Visser86,01823940544  1150624
09Jan Ravensteijn80,01716830538  01460-22
10Fred Rienstra76,516147214361-11501-18
11Robbie Gerhardus68,515195113301-11497-37
12Emile Okel64,71424521250  115085
13Steffen Brouwer48,31322811619  01269-30
14Jacob Langedijk36,0122590186  11162-52

ronde 10 gespeeld op 19-11-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Eric LangedijkFred Rienstra2-0
Albert Lebbink                       Patrick van Waardenburg     0-2
Chiel VerhagenJacob Langedijk2-0
Erik VisserJoop Crooy0-2
Emile OkelJan Ravensteijn2-0

Stand & Uitslagen ronde 9


Ranglijst Competitie 1
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGewRemVerlPercOn.W-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk165,02512761093 -1198523
02Tony Hogerhorst141,52413751179 -118541
03Patrick van Waardenburg128,02315650183  0192425
04Paul Delleman106,02217540180 -1173919
05Albert Lebbink96,02118741264 -1163027
06Chiel Verhagen92,02021730443  1155918
07Erik Visser88,31923840450  0155933
08Jan Ravensteijn79,01816730443  11512-10
09Fred Rienstra77,817146213422 01506-15
10Joop Crooy72,316207304431 11457-2
11Robbie Gerhardus66,015195113301-11496-37
12Steffen Brouwer49,21422811619  01267-30
13Emile Okel48,31324411238  01402-7
14Jacob Langedijk35,5122580176  21171-45

ronde 9 gespeeld op 12-11-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag   
Jan RavensteijnEric Langedijk0-2
Chiel VerhagenPatrick van Waardenburg    0-2
Erik VisserRobbie Gerhardus2-0
Joop CrooySteffen Brouwer2-0
Jacob Langedijk                    Emile Okel1-1

Fred Rienstraoneven

Stand & Uitslagen ronde 8

Ranglijst Interne Competitie
cyclus 1 na ronde 8 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk147,02512651092  0198720
02Tony Hogerhorst133,52413751179 -118531
03Patrick van Waardenburg 109,02315540180  1193522
04Paul Delleman106,02217540180 -1174119
05Albert Lebbink94,02118741264 -1162727
06Chiel Verhagen92,02021630350  0158921
07Jan Ravensteijn79,01916630350  01517-7
08Erik Visser74,01823730443 -1148415
09Fred Rienstra68,817146213421 01508-15
10Robbie Gerhardus66,516194112381 01597-19
11Joop Crooy57,515206204331 01409-10
12Steffen Brouwer49,21422711521  11289-22
13Emile Okel42,31324310233  11419-4
14Jacob Langedijk29,0122570070  11125-48

ronde 8 gespeeld op 05-11-2018
WitspelerZwartspeler  Uitslag  
Patrick van Waardenburg        Tony Hogerhorst2-0
Eric LangedijkErik Visser2-0
Joop CrooyAlbert Lebbink0-2
Jacob LangedijkJan Ravensteijn0-2
Fred RienstraRobbie Gerhardus   1-1

Stand & Uitslagen ronde 7


Ranglijst 
na ronde 7 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Tony Hogerhorst136,725136510920193113
02Eric Langedijk126,52412541090-1200119
03Paul Delleman108,02317540180-1174119
04Chiel Verhagen86,722216303500159021
05Patrick van Waardenburg82,021154301750186210
06Albert Lebbink79,720186312580159117
07Erik Visser73,319236303500150116
08Jan Ravensteijn67,0181652034011476-12
09Fred Rienstra61,817145203401-11456-19
10Joop Crooy58,316205203401-114660
11Robbie Gerhardus57,51519310233111596-15
12Steffen Brouwer44,0142271152111288-22
13Emile Okel42,3132431023311425-4
14Jacob Langedijk29,012256006001117-43

Uitslagen 
ronde 7 gespeeld op 29-10-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Jacob LangedijkFred Rienstra0-2
Chiel VerhagenTony Hogerhorst0-2
Eric LangedijkPatrick van Waardenburg   2-0
Emile OkelJoop Crooy0-2
Steffen Brouwer     Albert Lebbink1-1
Jan RavensteijnErik Visser0-2

Stand & Uitslagen na ronde 6

Ranglijst Interne Competitie 
cyclus 1 na ronde 6 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Tony Hogerhorst115,725135410901193311
02Eric Langedijk107,52412431088-2196211
03Paul Delleman99,32317540180-1174219
04Chiel Verhagen85,72221530260-1162623
05Patrick van Waardenburg82,0211533001001198118
06Albert Lebbink70,720185302601162720
07Jan Ravensteijn66,01916420250015842
08Erik Visser54,01823520340114152
09Robbie Gerhardus51,0171931023311594-15
10Fred Rienstra47,71614410325101387-23
11Joop Crooy44,51520410325101372-10
12Emile Okel41,71424210150015876
13Steffen Brouwer34,0132261051701254-25
14Jacob Langedijk29,0122550050-11096-39

ronde 6 gespeeld op 22-10-2018
WitspelerZwartspeler   Uitslag 
Tony Hogerhorst        Paul Delleman2-0
Chiel VerhagenEric Langedijk0-2
Robbie GerhardusPatrick van Waardenburg      0-2
Albert LebbinkFred Rienstra2-0
Erik VisserSteffen Brouwer2-0
Joop CrooyJacob Langedijk2-0

Stand & Uitslagen na ronde 5

Ranglijst Interne Competitie 
cyclus 1 na ronde 5 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Paul Delleman100,7251744001000181323
02Tony Hogerhorst91,02413431088019127
03Chiel Verhagen85,32321430175-2168225
04Eric Langedijk83,02212321083-119729
05Patrick van Waardenburg67,021152200100219118
06Jan Ravensteijn59,32016420250015862
07Robbie Gerhardus51,0191921015001685-5
08Albert Lebbink51,01818420250015417
09Fred Rienstra46,81714310233111473-10
10Emile Okel43,31624210150015916
11Erik Visser40,0152341032501324-8
12Steffen Brouwer34,0142251042011304-15
13Joop Crooy30,81320300301-11257-17
14Jacob Langedijk29,012254004001094-32

Uitslagen Competitie 1
ronde 5 gespeeld op 15-10-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Steffen Brouwe  r   Emile Okel0-2
Erik VisserJacob Langedijk      2-0
Joop Crooijoneven

Stand & Uitslagen na ronde 4

Ranglijst Competitie 1
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Paul Delleman93,0251744001000181723
02Chiel Verhagen71,02421430175-2168125
03Tony Hogerhorst70,02313431088019107
04Eric Langedijk68,32212321083-119729
05Patrick van Waardenburg56,021152200100219138
06Albert Lebbink46,02018420250015417
07Jan Ravensteijn44,01916420250015862
08Steffen Brouwer37,0182241032501356-7
09Robbie Gerhardus36,7171921015001685-5
10Fred Rienstra34,01614310233111473-10
11Jacob Langedijk30,015253003011125-22
12Emile Okel28,714241001011402-2
13Erik Visser27,3132330030-11183-18
14Joop Crooy24,0122030030-11257-17

ronde 4 gespeeld op 8-10-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Paul DellemanChiel Verhagen2-0
Tony HogerhorstJan Ravensteijn2-0
Robbie GerhardusEric Langedijk0-2
Patrick van Waardenburg      Steffen Brouwer2-0
Albert LebbinkJacob Langedijk   2-0
Fred RienstraJoop Crooy2-0

Stand & Uitslagen na ronde 3

Ranglijst Competitie 1
cyclus 1 na ronde 3 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdeStWrdGesp.Gew.Rem.VerlPercOn.W-ZTPRintRtng+
01Chiel Verhagen74,025213300100-1182831
02Paul Delleman69,024173300100-1180617
03Tony Hogerhorst52,02313321083-118864
04Eric Langedijk47,82212211075018841
05Jan Ravensteijn42,02116320167116365
06Robbie Gerhardus39,720191100100-118813
07Steffen Brouwer38,0192231023311366-5
08Patrick van Waardenburg33,018151100100119706
09Albert Lebbink31,01718310233-11466-1
10Jacob Langedijk30,316252002021133-14
11Emile Okel29,015241001011401-2
12Joop Crooy24,714202002001279-10
13Erik Visser23,0132330030-11182-18
14Fred Rienstra20,0121420020101293-17

ronde 3 gespeeld op 01-10-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Jan RavensteijnChiel Verhagen0-2
Steffen BrouwerPaul Delleman0-2
Emile OkelTony Hogerhorst0-2
Joop CrooyRobbie Gerhardus   0-2
Patrick van Waardenburg      Fred Rienstra2-0
Erik VisserAlbert Lebbink0-2

Stand & uitslagen na ronde 2

Ranglijst Competitie 1
cyclus 1 na ronde 2 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGewRemVerlPercOn.W-ZTPRintRtng+
01Chiel Verhagen58,0252122001000177418
02Jan Ravensteijn48,0241622001000190818
03Paul Delleman46,0231722001000180612
04Steffen Brouwer39,02222210150014260
05Tony Hogerhorst38,02113211075018722
06Eric Langedijk34,52012211075018811
07Emile Okel30,31924000-014780
08Joop Crooy26,0182010010-11210-7
09Jacob Langedijk25,017252002021134-14
10Robbie Gerhardus24,31619000-017710
11Erik Visser23,0152320020-21218-10
12Fred Rienstra21,0141410010111207-11
13Patrick van Waardenburg19,31315000-017650
14Albert Lebbink18,012182002001320-9

ronde 1 gespeeld op 17-09-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Jacob Langedijk  Steffen Brouwer0-2
Chiel VerhagenErik Visser2-0
Paul DellemanAlbert Lebbink2-0
Fred RienstraJan Ravensteijn0-2
Eric LangedijkTony Hogerhorst  1-1

ronde 2 gespeeld op 24-09-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Jacob Langedijk Paul Delleman0-2
Steffen BrouwerChiel Verhagen    0-2
Jan RavensteijnJoop Crooy2-0
Tony Hogerhorst  Erik Visser2-0
Albert LebbinkEric Langedijk 0-2