ooipoort

ooipoort

dinsdag

Stand en uitslagen na ronde 2


cyclus 1 na ronde 2 seizoen 15/16
NrVoornaamNaamScoreWaardeRatingGesp.StartWrdW-ZTPROneven
01ChielVerhagen49,025150821801825
02JoopCrooy44,024145112011795
03FrankSchleipfenbauer40,323208022020801
04SteffenBrouwer37,022144821901373
05JanRavensteijn37,021158221402009
06Frank van derRijst32,0201236123-110521
07FonsLeferink31,71913222501322
08TonyHogerhorst31,01818302821980
09JokeAnzion30,31715872401587
10EricVisser26,3161401121-11057
11EricLangedijk23,0151888110-12150
12HenkSteinhauer21,014168021201731
13FredRienstra20,3131585111-11182
14Emile Okel20,01215181601518
15Patrick vanWaardenburg18,71116611501661
16AlbertLebbink17,010141821701238
17PaulDelleman13,09162721301231
18RobbieGerhardus11,7817601911498

cyclus 1 ronde 2 gespeeld op 28-09-2015
WitspelerZwartspelerUitslag
Chiel VerhagenSteffen Brouwer2-0
Joop CrooyEric Visser2-0
Jan RavensteijnFred Rienstra2-0
Tony HogerhorstAlbert Lebbink2-0
Henk SteinhauerPaul Delleman2-0


Frank van der Rijstoneven

maandag

Uitslagen en stand ronde 1

cyclus 1 ronde 1 gespeeld op 21-09-2015
WitspelerZwartspelerUitslag
Albert LebbinkChiel Verhagen0-2
Paul DellemanJan Ravensteijn0-2
Steffen BrouwerFrank van der Rijst2-0
Tony HogerhorstHenk Steinhauer2-0
Robbie GerhardusEric Langedijk0-2
Fred RienstraPatrick van Waardenburg2-0 R


Frank Schleipfenbaueroneven


cyclus 1 na ronde 1 seizoen 15/16
NrVoornaamNaamScoreWaardeRatingGesp.StartWrdW-ZTPROneven
01SteffenBrouwer36,025145711911633
02FrankSchleipfenbauer33,024208022020801
03FonsLeferink32,72313222501322
04JokeAnzion31,02215872401587
05ChielVerhagen30,0211499118-11812
06EricVisser27,72014102101410
07JoopCrooy26,01914422001442
08JanRavensteijn24,0181571114-12043
09Frank van derRijst23,0171236123-11060
10Emile Okel21,31615181601518
11FredRienstra19,71515961101596
12EricLangedijk18,0141888110-12150
13AlbertLebbink17,013142011711107
14TonyHogerhorst17,01218281812061
15Patrick vanWaardenburg15,01116611501661
16PaulDelleman13,010163611311164
17HenkSteinhauer12,091671112-11438
18RobbieGerhardus9,0817601911498

Interne Competitie DSG 2015-2016

Startlijst van de interne competitie

Nr Voornaam Naam
1 Fons Leferink
2 Joke Anzion
3 Frank vd Rijst
4 Frank Schleipfenbauer
5 Eric Visser
6 Joop Crooy
7 Steffen Brouwer
8 Chiel Verhagen
9 Albert Lebbink
10 Emile Okel
11 Patrick van Waardenburg
12 Jan Ravensteijn
13 Paul Delleman
14 Henk Steinhauer
15 Fred Rienstra
16 Eric Langedijk
17 Robbie Gerhardus
18 Tony Hogerhorst