ooipoort

ooipoort

dinsdag

Ronde 2 Uitslagen en Stand

ronde 2 gespeeld op 23 - 1 2017
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Jan RavensteijnErik Visser0-2
Robbie GerhardusFred Rienstra2-0
Chiel VerhagenPaul Delleman    1-1
Patrick van Waardenburg    Joop Crooy2-0


Steffen Brouweroneven

cyclus 2 na ronde 2 seizoen 16/17
NrVoornaamNaamScoreWaardeStWrdGespGewRemVerlPerc#On#Wit#Zwt
01RobbieGerhardus58,025232200100 11
02Patrick vanWaardenburg53,024202200100 11
03ErikVisser53,023142200100 11
04JanRavensteijn38,02222210150 11
05FredRienstra38,02118210150 02
06PaulDelleman32,52024201125 11
07JokeAnzion32,019111100100 01
08TonyHogerhorst31,3182510010 10
09ChielVerhagen27,01717201125 11
10AlbertLebbink24,3161910010 10
11SteffenBrouwer23,5151610010110
12JoopCrooy21,0142120020 11
13HenkSteinhauer19,31315 000 - 00
14Emile Okel17,01213 000 - 00
15Frank van derRijst15,71112 000 - 00
16GuylianoRadhe13,31010 000 - 00
17FrankSchleipfenbauer12,099 000 - 00
18BenLievers10,788 000 - 00
19FonsLeferink9,377 000 - 00

Stand en Uitslagen ronde 1


cyclus 2 na ronde 1 seizoen 16/17
NrVoornaamNaamScoreWaardeStWrdGespGewRemVerlPerc#On#Wit#Zwt
01RobbieGerhardus40,025231100100 01
02Patrick vanWaardenburg40,024201100100 01
03JanRavensteijn37,023221100100 01
04FredRienstra37,022181100100 01
05ErikVisser27,021141100100 10
06TonyHogerhorst25,0202510010 10
07PaulDelleman24,0192410010 10
08JokeAnzion23,018111100100 01
09JoopCrooy21,0172110010 10
10HenkSteinhauer20,31615 000 - 00
11AlbertLebbink19,0151910010 10
12Emile Okel17,71413 000 - 00
13ChielVerhagen17,0131710010 01
14SteffenBrouwer16,0121610010 10
15Frank van derRijst15,71112 000 - 00
16GuylianoRadhe13,31010 000 - 00
17FrankSchleipfenbauer12,099 000 - 00

ronde 1 gespeeld op 16 januari 2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Joop CrooyRobbie Gerhardus0-2
Tony Hogerhorst Patrick van Waardenburg   0-2
Paul DellemanFred Rienstra0-2
Albert LebbinkJan Ravensteijn0-2
Erik VisserChiel Verhagen2-0
Steffen BrouwerJoke Anzion0-2

Stand en Uitslagen ronde 13

Eindstand Periode  1
Tony periodekampioen



na ronde 13 van 9 januari 2017
NrVoornaamNaamScoreWaardeStartWrdGesp.GewRemVerlPerc.Oneven#Wit#Zwt
01TonyHogerhorst209,825129900100145
02PaulDelleman150,5241895136145
03RobbieGerhardus148,223131070370155
04JanRavensteijn136,3221695045645
05JoopCrooy134,02119104335546
06Patrick vanWaardenburg126,72014640267142
07AlbertLebbink115,3192294054454
08FredRienstra114,018211040640155
09ChielVerhagen106,2172093153954
10SteffenBrouwer97,01617114073656
11HenkSteinhauer81,51515822438144
12ErikVisser73,2142382153153
13Emile Okel65,8132462043333
14Frank van derRijst29,01225000-00
15GuylianoRadhe23,711104004022
16FrankSchleipfenbauer14,31011000-00

ronde 13 gespeeld op 9 januari 2017
 Witspeler Zwartspeler Uitslag 
 Tony Hogerhorst    Steffen Brouwer2-0
 Erik Visser Robbie Gerhardus  0-2
 Albert Lebbink Fred Rienstra0-2
 Chiel Verhagen Guyliano Radhe2-0

Stand & uitslagen ronde 12

stand na ronde 12 van 2 januari 2017
NrVoornaamNaamScoreWrdStWrdGesp.GewRemVerlPerc.#On#Wit#Zwt
01TonyHogerhorst192,825128800100135
02PaulDelleman139,52418951361 45
03RobbieGerhardus132,22313960367154
04JanRavensteijn126,32216950456 45
05JoopCrooy125,021191043355 46
06Patrick vanWaardenburg118,72014640267142
07AlbertLebbink116,31922840450 44
08SteffenBrouwer97,018171040640 55
09FredRienstra93,51721930633154
10ChielVerhagen92,81620821531 44
11HenkSteinhauer80,51515822438144
12ErikVisser72,21423721436 43
13Emile Okel61,31324620433 33
14Frank van der  Rijst29,01225 000 - 00
15GuylianoRadhe23,7111030030 21
16FrankSchleipfenbauer 14,31011 000 - 00

ronde 12 gespeeld op 2-1-2017
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Fred RienstraPaul Delleman0-2
Henk Steinhauer  Joop Crooy1-1
Emile OkelJan Ravensteijn  0-2
Chiel VerhagenAlbert Lebbink0-2
Erik VisserSteffen Brouwer0-2