ooipoort

ooipoort

dinsdag

Zomertoernooi, uitslagen

Stand op 30 mei 2016

























WitspelerZwartspelerUitslag
Fred RienstraTony Hogerhorst0-1
Jan Ravensteijn Paul Delleman0-1
Steffen Brouwer    Robbie Gerhardus    0-1
Eric VisserJoop Crooy1-0

Tony Hogerhorst    Robbie Gerhardus       0-1    
Paul DellemanFred Rienstra0-1
Jan RavensteijnSteffen Brouwerrem
Albert LebbinkJoop Crooy0-1

Eric Visser             Albert Lebbink             0-1   

Zomertoernooi, uitslagen


ronde 1 gespeeld op 23-05-2016
WitspelerZwartspelerUitslag
Tony HogerhorstJoop Crooy1-0
Paul DellemanChiel Verhagen1-0
Robbie Gerhardus  Albert Lebbink1-0
Fred RienstraSteffen Brouwer  1-0
Jan RavensteijnEric Visser1-0

ronde 2 gespeeld op 23-05-2016
WitspelerZwartspelerUitslag
Tony HogerhorstPaul Delleman1-0
Robbie Gerhardus  Fred Rienstra0-1
Joop CrooyJan Ravensteijn   rem
Chiel VerhagenAlbert Lebbink1-0
Steffen BrouwerEric Visser1-0











donderdag

Tony kampioen seizoen 2015/2016

Het had zo’n mooie slotavond kunnen worden. Bij het ingaan van de laatste speelronde waren Tony en Patrick in een nek-aan-nekrace verwikkeld. Tony voerde het klassement aan, op de voet gevolgd door Patrick. En stilletjes hoopte menigeen dat Tony die laatste avond op De Graafschap zou stuiten en Patrick van PEC Zwolle zou winnen, want dan zouden er play-offs volgen en wat is er mooier aan het eind van het seizoen dan play-offs te kunnen spelen?
Maar natuurlijk liep het anders. Beide kemphanen hadden een goede  reden om zich af te melden en dat deden ze dan ook. En zo werd Tony eerste in de tweede cyclus en omdat hij ook al de eerste had gewonnen, werd hij bij afwezigheid kampioen, wat natuurlijk zeer terecht is, maar ook wel jammer, want we hadden hem graag gefeliciteerd, lovend toegesproken en veel dronk op hem willen uitbrengen. Dit alles viel nu in het water en dat moet worden rechtgezet, want als er één is die dit seizoen aanspraak mag  maken op de titel is het toch Tony. Van de 23 partijen die hij speelde, won hij er twintig, verloor hij er twee ( in de eerste cyclus van Robbie, in de tweede van Patrick) en speelde hij één keer remise, tegen Joop. Voorwaar, geen kinderachtige score. Dat kunnen wij billijken en dat kunnen wij waarderen als je zo kampioen wordt.


Gefeliciteerd, Tony.

zondag

De Totale Eindstand 2015-2016

De eindstand na 26 ronden seizoen 2015 - 2016

Ranglijst Competitie 1 seizoen 2015-2016
De eindstand na 26 ronden
NrVoornaamNaamScoreWaardeStartWrdGesp.Gew.Rem.Verl.Perc.OnWitZwt
01TonyHogerhorst420,825252320128911112
02RobbieGerhardus327,52423201415733119
03Patrick vanWaardenburg315,2232218134183199
04HenkSteinhauer284,82224229855911111
05JanRavensteijn237,02120218585021011
06SteffenBrouwer211,22018208111431119
07PaulDelleman192,3191720659431010
08JoopCrooy184,018191644838188
09ChielVerhagen170,7172118521133199
10FredRienstra164,716152364133511112
11AlbertLebbink159,015131643934179
12EricVisser109,7141414311025168
13FrankSchleipfenbauer98,81316540180132
14Emile Okel78,012121222825166
15Frank van derRijst41,2111070070143
16JokeAnzion23,8101110105001
17FonsLeferink12,0991001010

donderdag

Stand & Uitslagen na ronde 13 (2 mei)

Ranglijst Competitie intern
cyclus 2 na ronde 13 seizoen 15/16
NrVoornaamNaamScoreWaardeStartWGesp.GewRemVerlPerc.OnWitZwt
01TonyHogerhorst207,825251081185155
02Patrick vanWaardenburg202,52422118308656
03RobbieGerhardus191,723231071275264
04HenkSteinhauer124,82224113535065
05JanRavensteijn121,521201033445255
06SteffenBrouwer116,52018114164165
07AlbertLebbink112,8191393335045
08PaulDelleman112,51817113444565
09FredRienstra101,017151233638157
10JoopCrooy88,3161991443354
11EricVisser74,51514620433133
12ChielVerhagen63,71421910811145
13FrankSchleipfenbauer57,31316220010011
14Emile Okel41,0121261142533
15JokeAnzion23,7111110105001
16Frank van derRijst18,31010000-00
17FonsLeferink12,099000-00

Uitslagen Competitie 1
ronde 13 gespeeld op 5-5-2016
WitspelerZwartspelerUitslag
Steffen BrouwerJan Ravensteijn0-2
Henk SteinhauerFred Rienstra1-1
Paul DellemanJoke Anzion1-1






maandag

Interne competitie nadert zijn ontknoping

Met nog 2 ronden te gaan, is het bij ons net zo spannend als in de Eredivisie. Tony voert de lijst aan, op de voet gevolgd door Patrick. Wie van de twee eerste wordt, zal worden bepaald door het puntenaantal dat hun respectievelijke tegenstanders waard zijn.
Deze ronde wonnen beiden. Tony van Chiel, Patrick van Eric. Hierdoor vergrootte Tony zijn voorsprong tot drie punten. Hadden deze twee overwinningen een normaal, voorspelbaar verloop, de overige drie gespeelde partijen kenden een nogal bizarre ontknoping. 
Robbie moest in zijn partij tegen Fred al vrij snel zijn Dame inleveren tegen een Loper, maar slaagde er toch in te winnen.
Paul speelde een prima partij tegen Henk, maar op het moment dat hij de winst kon binnenhalen, liet hij zijn Dame instaan.
Albert kwam er tegen Steffen niet aan te pas. In het eindspel had hij nog één Toren en één pion, Steffen had een Toren, een Paard en vijf pionnen, waarvan er één op promoveren stond. Aan dat promoveren zat echter een risicootje vast, zoals Steffen tot zijn stomme verbazing merkte. Hij promoveerde, Albert sloeg de pion met zijn Toren, die geslagen werd door die van Steffen. “Mooi”, dacht Steffen, “die heb ik toch maar mooi te pakken!”  Daar had hij wel gelijk in, maar toen was het pat.