ooipoort

ooipoort

dinsdag

Ronde 9, Stand & Uitslagen

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 9 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGew Rem Ver lPercOn W-ZTPRintRtng+
01Tony Hogerhorst135,82522641175  21798-7
02Fred Rienstra126,52425741264  1171728
03Paul Delleman115,72324731350 -11633-6
04Robbie Gerhardus112,322234301752 01749-3
05Patrick v Waardenburg 111,52116641175  017863
06Jan Ravensteijn101,72019740357 -1161512
07Albert Lebbink92,01917730443  1155323
08Chiel Verhagen87,51821521250 -3158016
09Joop Crooy68,21715721436  11413-11
10Steffen Brouwer66,71611720529 -11370-11
11Henk Steinhauer60,01520320167 -11582-5
12Erik Visser41,714187106141 11254-26
13Guyliano Radhe29,81313101050  114557
14Emile Okel24,51214201125  01118-20
15Frank van der Rijst20,0119 000 -  012200
16Fons Leferink18,31010 000 -  013150
17Frank Schleipfenbauer15,0912 000 -  020610
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

Uitslagen Competitie 1
ronde 9 gespeeld op 19-03-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Tony HogerhorstAlbert Lebbink0-2
Paul DellemanSteffen Brouwer       0-2
Joop CrooyFred Rienstra0-2
Patrick van Waardenburg    Erik Visser2-0

Ronde 8, Stand & Uitslagen

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 8 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPerc On W-ZTPRintRtng+
01Tony Hogerhorst136,82522541090  1193412
02Paul Delleman115,52424631258 -2173010
03Robbie Gerhardus113,723234301752 01749-3
04Fred Rienstra107,82225631258  2170021
05Patrick van Waardenburg94,02116531170 -117811
06Jan Ravensteijn93,02019740357 -1161512
07Chiel Verhagen89,51921521250 -3158116
08Joop Crooy68,51815621342  01441-4
09Albert Lebbink66,01717620433  214544
10Henk Steinhauer57,31620320167 -11572-5
11Steffen Brouwer42,51511610517  01263-27
12Erik Visser41,714186105171 21239-24
13Guyliano Radhe29,81313101050  114557
14Emile Okel24,51214201125  01119-20
15Fons Leferink19,21110 000 -  013150
16Frank van der Rijst19,0109 000 -  012200
17Frank Schleipfenbauer15,0912 000 -  020610
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

Uitslagen Competitie 1
ronde 8 gespeeld op 12-03-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Robbie Gerhardus   Paul Delleman2-0
Tony HogerhorstPatrick van Waardenburg   2-0
Erik VisserJan Ravensteijn0-2
Steffen BrouwerChiel Verhagen0-2
Albert LebbinkJoop Crooy2-0

Ronde 7, Stand & Uitslagen

Ranglijst Interne Competitie
5 maart 2018, cyclus 2 na ronde 7 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPerc O W-ZTPRintRtng+
01Paul Delleman117,82524531170-1179317
02Tony Hogerhorst116,52422431088018824
03Fred Rienstra98,523256312582170221
04Patrick van Waardenburg 94,82216431088018579
05Robbie Gerhardus86,021233201672-11648-10
06Jan Ravensteijn78,02019630350015947
07Chiel Verhagen75,51921411238-215317
08Joop Crooy68,51815521250115177
09Henk Steinhauer56,71720320167-11569-5
10Albert Lebbink47,0161751042011375-7
11Steffen Brouwer42,51511510420-11300-18
12Erik Visser41,71418510420111252-19
13Guyliano Radhe29,81313101050114557
14Emile Okel24,5121420112501121-20
15Fons Leferink19,21110000-013150
16Frank van der Rijst19,0109000-012200
17Frank Schleipfenbauer15,0912000-020610
18Joke Anzion10,788000-014120

ronde 7 gespeeld op 05-03-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Tony Hogerhors  Paul Delleman2-0
Fred RienstraRobbie Gerhardus2-0
Jan RavensteijnPatrick van Waardenburg   0-2