ooipoort

ooipoort

dinsdag

Stand en uitslagen ronde 5

cyclus 2 na ronde 5 seizoen 16/17
NrVoornaamNaamScoreWaardeStWrdGespGewRemVerlPerc#On#Wit#Zwt
01Patrick vanWaardenburg115,525204400100 22
02TonyHogerhorst94,02425430175 22
03RobbieGerhardus88,52323531170 32
04FredRienstra61,02218420250 13
05PaulDelleman60,02124411238 31
06ErikVisser60,02014420250122
07ChielVerhagen57,31917311150 12
08JoopCrooy47,21821310233 21
09Emile Okel45,01713211075 11
10JanRavensteijn43,01622410325 22
11FrankSchleipfenbauer38,5159211075 11
12AlbertLebbink36,3141920020111
13HenkSteinhauer35,71315201125 11
14SteffenBrouwer28,0121630030112
15JokeAnzion26,711111100100 01
16GuylianoRadhe18,3101010010110
17Frank van derRijst15,0912 000 - 00
18BenLievers13,388 000 - 00
19FonsLeferink11,777 000 - 00

ronde 5 gespeeld op 20-02-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Patrick van Waardenburg Fred Rienstra2-0
Robbie GerhardusFrank Schleipfenbauer 1-1
Tony HogerhorstErik Visser2-0
Paul DellemanJan Ravensteijn2-0
Henk SteinhauerChiel Verhagen0-2
Guyliano RadheEmile Okel0-2
Joop CrooySteffen Brouwer2-0


Albert Lebbinkoneven

woensdag

Stand en uitslagen ronde 4




NrVoornaamNaamScoreWaardeStWrdGespGewRemVerlPerc#On#Wit#Zwt
01Patrick vanWaardenburg93,52520330010012
02RobbieGerhardus78,0242343017522
03TonyHogerhorst76,0232532016712
04ErikVisser63,02214320167121
05FredRienstra61,5211832016712
06JanRavensteijn44,0202231023321
07PaulDelleman42,5192430121721
08ChielVerhagen41,5181720112511
09HenkSteinhauer37,2171510105001
10Emile Okel34,8161310105010
11JoopCrooy33,515212002011
12SteffenBrouwer30,0141620020111
13JokeAnzion29,31311110010001
14AlbertLebbink29,012192002011
15FrankSchleipfenbauer 24,7119110010010
16GuylianoRadhe18,31010000-100
17Frank van derRijst15,0912000-00
18BenLievers13,388000-00
19FonsLeferink11,777000-00

ronde 4 gespeeld op 13=02-2017
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Frank Schleipfenbauer  Albert Lebbink2-0
Erik VisserPatrick van Waardenburg  0-2
Paul DellemanRobbie Gerhardus0-2
Jan RavensteijnTony Hogerhorst0-2
Fred RienstraSteffen Brouwer2-0
Emile OkelHenk Steinhauer1-1

dinsdag

Ronde 3, Uitslagen en Stand

cyclus 2 na ronde 3 seizoen 16/17
NrVoornaamNaamScoreWaardeStWrdGespGewRemVerlPerc#On#Wit#Zwt
01Patrick vanWaardenburg68,525202200100 11
02ErikVisser64,024142200100111
03RobbieGerhardus57,02323320167 21
04TonyHogerhorst54,72225210150 11
05JanRavensteijn49,02122210150 11
06FredRienstra47,52018210150 02
07PaulDelleman42,51924201125 11
08ChielVerhagen35,51817201125 11
09AlbertLebbink33,2171910010 10
10JokeAnzion30,316111100100 01
11SteffenBrouwer30,0151610010110
12JoopCrooy27,5142120020 11
13HenkSteinhauer27,51315 000 - 00
14Emile Okel23,01213 000 - 00
15Frank van derRijst15,71112 000 - 00
16BenLievers13,7108 000 - 00
17GuylianoRadhe13,3910 000 - 00
18FrankSchleipfenbauer11,789 000 - 00
19FonsLeferink11,777 000 - 00

ronde 3 gespeeld op 06-02-2017
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Robbie Gerhardus  Tony Hogerhorst0-2