ooipoort

ooipoort

dinsdag

Eindstanden cycli 1, 2, en totaal


cyclus 1 na ronde 13 seizoen 16/17


NrVoornaamNaamScoreWaardeStWrdGesp.GewRemVerlPerc.#On#Wit#Zwt
01TonyHogerhorst222,825259900100145
02RobbieGerhardus160,024231070370155
03PaulDelleman155,7232495136145
04JanRavensteijn140,3222295045645
05Patrick vanWaardenburg135,52120640267142
06JoopCrooy135,22021104335546
07AlbertLebbink112,3191994054454
08FredRienstra112,018181040640155
09ChielVerhagen102,7171793153954
10SteffenBrouwer96,01616114073656
11HenkSteinhauer82,01515822438144
12ErikVisser63,2141482153153
13Emile Okel54,8131362043333
14JokeAnzion34,81211000-00
15GuylianoRadhe24,011104004022
16Frank van derRijst15,71012000-00
17FrankSchleipfenbauer12,399000-00


cyclus 2 na ronde 13 seizoen 16/17


NrVoornaamNaamScoreWaardeStWrdGesp.GewRemVerlPerc.#On#Wit#Zwt
01Patrick vanWaardenburg220,02520119118665
02PaulDelleman194,52424106227055
03RobbieGerhardus182,02323139137376
04TonyHogerhorst158,32225106227064
05FredRienstra142,02118116055556
06JoopCrooy101,72021621342133
07HenkSteinhauer97,3191582334453
08AlbertLebbink94,51819921628145
09JanRavensteijn89,7172292162845
10ChielVerhagen87,31617912622145
11SteffenBrouwer77,51516820625135
12Emile Okel67,21413421163122
13ErikVisser66,813141030730155
14FrankSchleipfenbauer42,512921107511
15GuylianoRadhe34,21110210150120
16JokeAnzion29,31011110010001
17Derk JanPastoor16,0963003012
18Frank van derRijst14,7812000-00
19BenLievers13,078000-00
20FonsLeferink11,367000-00

Eindstand Competitie 1
na ronde 26 seizoen 16/17
NrVoornaamNaamScoreWaardeStWrdGesp.GewRemVerlPerc.#On#Wit#Zwt
01TonyHogerhorst350,82525191522841109
02Patrick vanWaardenburg339,52420171313791107
03PaulDelleman321,7232419113566910
04RobbieGerhardus309,322232316167211211
05FredRienstra246,5211821100114811011
06JoopCrooy209,720211664650179
07JanRavensteijn201,8192218711042810
08AlbertLebbink176,5181918611136199
09SteffenBrouwer164,21716196013321811
10ChielVerhagen163,8161718431131199
11HenkSteinhauer156,015151645741197
12ErikVisser112,21414185112311108
13Emile Okel104,313131041545155
14JokeAnzion55,81211110010001
15GuylianoRadhe46,21110610517142
16FrankSchleipfenbauer41,310921107511
17BenLievers31,098000-00
18Derk JanPastoor29,0863003012
19FonsLeferink26,877000-00
20Frank van derRijst14,0612000-00

Stand en uitslagen ronde 13

cyclus 2 na ronde 13 seizoen 16/17
NrVoornaamNaamScoreWaardeStWrdGesp.GewRemVerlPerc.#On#Wit#Zwt
01Patrick vanWaardenburg220,025201191186 65
02PaulDelleman194,524241062270 55
03RobbieGerhardus182,023231391373 76
04TonyHogerhorst158,322251062270 64
05FredRienstra142,021181160555 56
06JoopCrooy101,72021621342133
07HenkSteinhauer97,31915823344 53
08AlbertLebbink94,51819921628145
09JanRavensteijn89,71722921628 45
10ChielVerhagen87,31617912622145
11SteffenBrouwer77,51516820625135
12Emile Okel67,21413421163122
13ErikVisser66,813141030730155
14FrankSchleipfenbauer42,5129211075 11
15GuylianoRadhe34,21110210150120
16JokeAnzion29,310111100100 01
17Derk JanPastoor16,09630030 12
18Frank van derRijst14,7812 000 - 00
19BenLievers13,078 000 - 00
20FonsLeferink11,367 000 - 00

ronde 13 gespeeld op 15-05-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Patrick van WaardenburgErik Visser2-0
Robbie GerhardusPaul Delleman0-2
Tony HogerhorstJan Ravensteijn1-1
Albert LebbinkFred Rienstra0-2
Henk SteinhauerDerk Jan Pastoor2-0
Joop CrooyChiel Verhagen1-1

Stand en uitslagen na ronde 12

cyclus 2 na ronde 12 - 8 mei 2017
NrVoornaamNaamScoreWaardeStWrdGesp.GewRemVerlPerc.#On#Wit#Zwt
01Patrick vanWaardenburg206,525201081185 55
02RobbieGerhardus178,024231291279 66
03PaulDelleman169,22324952267 54
04TonyHogerhorst149,32225961272 54
05FredRienstra123,021181050550 55
06AlbertLebbink95,82019821531135
07JoopCrooy95,71921520340123
08HenkSteinhauer87,51815713336 43
09SteffenBrouwer82,21716820625135
10JanRavensteijn77,01622820625 44
11ChielVerhagen75,81517811619144
12Emile Okel68,71413421163122
13ErikVisser64,81314930633154
14FrankSchleipfenbauer44,0129211075 11
15GuylianoRadhe36,21110210150120
16JokeAnzion31,310111100100 01
17Derk JanPastoor16,09620020 11
18Frank van derRijst14,7812 000 - 00
19BenLievers13,078 000 - 00
20FonsLeferink11,367 000 - 00

ronde 12 gespeeld op 08-05-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Patrick van WaardenburgSteffen Brouwer2-0
Robbie GerhardusHenk Steinhauer2-0
Fred RienstraChiel Verhagen2-0
Albert LebbinkJoop Crooy2-0
Derk Jan PastoorErik Visser0-2