ooipoort

ooipoort

dinsdag

Stand & Uitslagen ronde 10

Ranglijst Competitie 1
cyclus 1 na ronde 10 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk179,52512871094  0198726
02Patrick van Waardenburg147,02415760186 -1192328
03Tony Hogerhorst140,52313751179 -118551
04Paul Delleman105,02217540180 -1173919
05Chiel Verhagen102,02121840450  2157825
06Albert Lebbink96,22018841356  0159824
07Joop Crooy92,819208404501 014987
08Erik Visser86,01823940544  1150624
09Jan Ravensteijn80,01716830538  01460-22
10Fred Rienstra76,516147214361-11501-18
11Robbie Gerhardus68,515195113301-11497-37
12Emile Okel64,71424521250  115085
13Steffen Brouwer48,31322811619  01269-30
14Jacob Langedijk36,0122590186  11162-52

ronde 10 gespeeld op 19-11-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Eric LangedijkFred Rienstra2-0
Albert Lebbink                       Patrick van Waardenburg     0-2
Chiel VerhagenJacob Langedijk2-0
Erik VisserJoop Crooy0-2
Emile OkelJan Ravensteijn2-0

Stand & Uitslagen ronde 9


Ranglijst Competitie 1
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGewRemVerlPercOn.W-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk165,02512761093-1198523
02Tony Hogerhorst141,52413751179-118541
03Patrick van Waardenburg128,023156501830192425
04Paul Delleman106,02217540180-1173919
05Albert Lebbink96,02118741264-1163027
06Chiel Verhagen92,020217304431155918
07Erik Visser88,319238404500155933
08Jan Ravensteijn79,0181673044311512-10
09Fred Rienstra77,81714621342201506-15
10Joop Crooy72,31620730443111457-2
11Robbie Gerhardus66,015195113301-11496-37
12Steffen Brouwer49,2142281161901267-30
13Emile Okel48,3132441123801402-7
14Jacob Langedijk35,512258017621171-45

ronde 9 gespeeld op 12-11-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag   
Jan RavensteijnEric Langedijk0-2
Chiel VerhagenPatrick van Waardenburg    0-2
Erik VisserRobbie Gerhardus2-0
Joop CrooySteffen Brouwer2-0
Jacob Langedijk                    Emile Okel1-1

Fred Rienstraoneven

Stand & Uitslagen ronde 8

Ranglijst Interne Competitie
cyclus 1 na ronde 8 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk147,02512651092  0198720
02Tony Hogerhorst133,52413751179 -118531
03Patrick van Waardenburg 109,02315540180  1193522
04Paul Delleman106,02217540180 -1174119
05Albert Lebbink94,02118741264 -1162727
06Chiel Verhagen92,02021630350  0158921
07Jan Ravensteijn79,01916630350  01517-7
08Erik Visser74,01823730443 -1148415
09Fred Rienstra68,817146213421 01508-15
10Robbie Gerhardus66,516194112381 01597-19
11Joop Crooy57,515206204331 01409-10
12Steffen Brouwer49,21422711521  11289-22
13Emile Okel42,31324310233  11419-4
14Jacob Langedijk29,0122570070  11125-48

ronde 8 gespeeld op 05-11-2018
WitspelerZwartspeler  Uitslag  
Patrick van Waardenburg        Tony Hogerhorst2-0
Eric LangedijkErik Visser2-0
Joop CrooyAlbert Lebbink0-2
Jacob LangedijkJan Ravensteijn0-2
Fred RienstraRobbie Gerhardus   1-1