ooipoort

ooipoort

dinsdag

Stand na ronde 8

U hebt de stand en uitslagen enige tijd moeten missen door onvoorziene omstandigheden.
Er waren krachten aan het werk die sterker waren dan wij.

cyclus 2 na ronde 8 seizoen 16/17
NrVoornaamNaamScoreWaardeStWrdGespGewRemVerlPerc.#On #Wit#Zwt
01Patrick vanWaardenburg154,0252065109233
02TonyHogerhorst126,0242575027143
03RobbieGerhardus119,0232385126944
04PaulDelleman108,0222462225042
05HenkSteinhauer80,7211541215022
06FredRienstra79,5201873044325
07Emile Okel72,31913321083112
08JanRavensteijn72,0182262043333
09AlbertLebbink67,71719511330123
10ChielVerhagen60,5161761142533
11ErikVisser60,31514620433133
12JoopCrooy52,7142131023321
13SteffenBrouwer46,01316610517133
14FrankSchleipfenbauer41,512921107511
15GuylianoRadhe32,21110210150120
16JokeAnzion27,31011110010001
17Frank van derRijst15,0912000-00
18BenLievers13,388000-00
19FonsLeferink11,777000-00

ronde 8 gespeeld op 20-03-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Patrick van WaardenburgPaul Delleman1-1
Tony HogerhorstChiel Verhagen2-0
Jan RavensteijnRobbie Gerhardus0-2
Henk SteinhauerFred Rienstra2-0
Erik VisserAlbert Lebbink0-2
Guyliano RadheSteffen Brouwer2-0

cyclus 2 na ronde 7 seizoen 16/17
NrVoornaamNaamScoreWaardeStWrdGesp.GewRemVerlPerc.#On #Wit#Zwt
01Patrick vanWaardenburg148,02520550010023
02TonyHogerhorst116,0242564026733
03RobbieGerhardus106,0232374126443
04PaulDelleman99,0222452125041
05FredRienstra82,5211863035024
06JanRavensteijn74,0202252034023
07ErikVisser67,81914520340123
08ChielVerhagen58,0181751133032
09Emile Okel57,7171332108312
10JoopCrooy55,3162131023321
11HenkSteinhauer50,5151530213312
12AlbertLebbink45,21419401313122
13SteffenBrouwer43,01316510420132
14FrankSchleipfenbauer38,512921107511
15JokeAnzion27,71111110010001
16GuylianoRadhe18,3101010010110
17Frank van derRijst15,0912000-00
18BenLievers13,388000-00
19FonsLeferink11,777000-00
ronde 7 gespeeld op 13-03-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Robbie GerhardusPatrick van Waardenburg0-2
Paul DellemanTony Hogerhorst2-0
Fred RienstraErik Visser2-0
Chiel VerhagenJan Ravensteijn0-2
Steffen BrouwerEmile Okel0-2
Albert LebbinkHenk Steinhauer1-1
cyclus 2 na ronde 6 seizoen 16/17
NrVoornaamNaamScoreWaardeStWrdGesp.GewRemVerlPerc.#On #Wit#Zwt
01Patrick vanWaardenburg128,02520440010022
02TonyHogerhorst114,0242554018032
03RobbieGerhardus108,5232364117533
04PaulDelleman72,5222441123831
05ErikVisser67,52114420250122
06FredRienstra64,0201852034014
07JoopCrooy59,0192131023321
08ChielVerhagen58,8181741123822
09JanRavensteijn51,0172241032522
10Emile Okel43,8161321107511
11HenkSteinhauer43,0151520112511
12SteffenBrouwer42,01416410325122
13FrankSchleipfenbauer36,813921107511
14AlbertLebbink35,0121930030112
15JokeAnzion28,71111110010001
16GuylianoRadhe18,3101010010110
17Frank van derRijst15,0912000-00
18BenLievers13,388000-00
19FonsLeferink11,777000-00
ronde 6 gespeeld op 06-03-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Tony HogerhorstFred Rienstra2-0
Chiel VerhagenRobbie Gerhardus0-2
Steffen BrouwerAlbert Lebbink2-0