ooipoort

ooipoort

dinsdag

Stand & Uitslagen ronde 13

Eindstand Competitie 1
cyclus 1 na ronde 13 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Fred Rienstra188,825121172273  1172440
02Paul Delleman162,024101052360  01641-5
03Henk Steinhauer151,32318934256  11620-5
04Tony Hogerhorst148,0228860275  018482
05Robbie Gerhardus147,521118341633-21664-21
06Chiel Verhagen141,320179504561 1155024
07Jan Ravensteijn131,21914841356  0159211
08Albert Lebbink89,0181510208201 01338-26
09Erik Visser81,71719930633 -114279
10Emile Okel76,51620721436 -11453-8
11Joop Crooy66,01513821531  01372-20
12Patrick van Waardenburg 62,21494211631 01745-2
13Frank Schleipfenbauer59,313222200100  021464
14Steffen Brouwer56,51216711521  11312-22
15Guyliano Radhe53,01121310233  1141415
16Fons Leferink34,81024101050 -114484
17Frank van der Rijst34,0925 000 -  012200
18Joke Anzion25,7823 000 -  014120

Uitslagen Competitie 1
ronde 13 gespeeld op 18-12-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Steffen BrouwerFred Rienstra0-2
Henk Steinhauer    Jan Ravensteijn1-1
Albert LebbinkRobbie Gerhardus    0-2
Joop CrooyErik Visser0-2

Stand & Uitslagen ronde 12

Ranglijst Interne Competitie
cyclus 1 na ronde 12 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Fred Rienstra173,3251210622700171635
02Paul Delleman153,52410105236001641-5
03Tony Hogerhorst148,0238860275018482
04Henk Steinhauer138,7221883325601627-3
05Chiel Verhagen134,521179504561-1154924
06Robbie Gerhardus128,72011724157311638-23
07Jan Ravensteijn118,71914740357115829
08Albert Lebbink90,01815920722111338-24
09Patrick van Waardenburg74,5179421163101746-2
10Emile Okel74,01620721436-11452-8
11Erik Visser66,0151982062501376-3
12Joop Crooy63,8141372143611423-8
13Frank Schleipfenbauer60,313222200100021464
14Steffen Brouwer56,0121661142501329-17
15Guyliano Radhe52,01121310233-1141715
16Frank van der Rijst35,01025000-012200
17Fons Leferink34,0924101050-114594
18Joke Anzion25,7823000-014120

ronde 12 gespeeld op 11-12-2017
WitspelerZwartspelerUitslag 
Joop CrooyFred Rienstra0-2
Jan Ravensteijn   Erik Visser2-0
Paul DellemanRobbie Gerhardus   0-2
Albert LebbinkChiel Verhagen0-2