ooipoort

ooipoort

dinsdag

Stand & Uitslagen ronde 7


Ranglijst 
na ronde 7 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Tony Hogerhorst136,725136510920193113
02Eric Langedijk126,52412541090-1200119
03Paul Delleman108,02317540180-1174119
04Chiel Verhagen86,722216303500159021
05Patrick van Waardenburg82,021154301750186210
06Albert Lebbink79,720186312580159117
07Erik Visser73,319236303500150116
08Jan Ravensteijn67,0181652034011476-12
09Fred Rienstra61,817145203401-11456-19
10Joop Crooy58,316205203401-114660
11Robbie Gerhardus57,51519310233111596-15
12Steffen Brouwer44,0142271152111288-22
13Emile Okel42,3132431023311425-4
14Jacob Langedijk29,012256006001117-43

Uitslagen 
ronde 7 gespeeld op 29-10-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Jacob LangedijkFred Rienstra0-2
Chiel VerhagenTony Hogerhorst0-2
Eric LangedijkPatrick van Waardenburg   2-0
Emile OkelJoop Crooy0-2
Steffen Brouwer     Albert Lebbink1-1
Jan RavensteijnErik Visser0-2

Stand & Uitslagen na ronde 6

Ranglijst Interne Competitie 
cyclus 1 na ronde 6 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Tony Hogerhorst115,725135410901193311
02Eric Langedijk107,52412431088-2196211
03Paul Delleman99,32317540180-1174219
04Chiel Verhagen85,72221530260-1162623
05Patrick van Waardenburg82,0211533001001198118
06Albert Lebbink70,720185302601162720
07Jan Ravensteijn66,01916420250015842
08Erik Visser54,01823520340114152
09Robbie Gerhardus51,0171931023311594-15
10Fred Rienstra47,71614410325101387-23
11Joop Crooy44,51520410325101372-10
12Emile Okel41,71424210150015876
13Steffen Brouwer34,0132261051701254-25
14Jacob Langedijk29,0122550050-11096-39

ronde 6 gespeeld op 22-10-2018
WitspelerZwartspeler   Uitslag 
Tony Hogerhorst        Paul Delleman2-0
Chiel VerhagenEric Langedijk0-2
Robbie GerhardusPatrick van Waardenburg      0-2
Albert LebbinkFred Rienstra2-0
Erik VisserSteffen Brouwer2-0
Joop CrooyJacob Langedijk2-0

Stand & Uitslagen na ronde 5

Ranglijst Interne Competitie 
cyclus 1 na ronde 5 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Paul Delleman100,7251744001000181323
02Tony Hogerhorst91,02413431088019127
03Chiel Verhagen85,32321430175-2168225
04Eric Langedijk83,02212321083-119729
05Patrick van Waardenburg67,021152200100219118
06Jan Ravensteijn59,32016420250015862
07Robbie Gerhardus51,0191921015001685-5
08Albert Lebbink51,01818420250015417
09Fred Rienstra46,81714310233111473-10
10Emile Okel43,31624210150015916
11Erik Visser40,0152341032501324-8
12Steffen Brouwer34,0142251042011304-15
13Joop Crooy30,81320300301-11257-17
14Jacob Langedijk29,012254004001094-32

Uitslagen Competitie 1
ronde 5 gespeeld op 15-10-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Steffen Brouwe  r   Emile Okel0-2
Erik VisserJacob Langedijk      2-0
Joop Crooijoneven

Stand & Uitslagen na ronde 4

Ranglijst Competitie 1
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Paul Delleman93,0251744001000181723
02Chiel Verhagen71,02421430175-2168125
03Tony Hogerhorst70,02313431088019107
04Eric Langedijk68,32212321083-119729
05Patrick van Waardenburg56,021152200100219138
06Albert Lebbink46,02018420250015417
07Jan Ravensteijn44,01916420250015862
08Steffen Brouwer37,0182241032501356-7
09Robbie Gerhardus36,7171921015001685-5
10Fred Rienstra34,01614310233111473-10
11Jacob Langedijk30,015253003011125-22
12Emile Okel28,714241001011402-2
13Erik Visser27,3132330030-11183-18
14Joop Crooy24,0122030030-11257-17

ronde 4 gespeeld op 8-10-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Paul DellemanChiel Verhagen2-0
Tony HogerhorstJan Ravensteijn2-0
Robbie GerhardusEric Langedijk0-2
Patrick van Waardenburg      Steffen Brouwer2-0
Albert LebbinkJacob Langedijk   2-0
Fred RienstraJoop Crooy2-0

Stand & Uitslagen na ronde 3

Ranglijst Competitie 1
cyclus 1 na ronde 3 seizoen 18/19
NrNaamScoreWrdeStWrdGesp.Gew.Rem.VerlPercOn.W-ZTPRintRtng+
01Chiel Verhagen74,025213300100-1182831
02Paul Delleman69,024173300100-1180617
03Tony Hogerhorst52,02313321083-118864
04Eric Langedijk47,82212211075018841
05Jan Ravensteijn42,02116320167116365
06Robbie Gerhardus39,720191100100-118813
07Steffen Brouwer38,0192231023311366-5
08Patrick van Waardenburg33,018151100100119706
09Albert Lebbink31,01718310233-11466-1
10Jacob Langedijk30,316252002021133-14
11Emile Okel29,015241001011401-2
12Joop Crooy24,714202002001279-10
13Erik Visser23,0132330030-11182-18
14Fred Rienstra20,0121420020101293-17

ronde 3 gespeeld op 01-10-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Jan RavensteijnChiel Verhagen0-2
Steffen BrouwerPaul Delleman0-2
Emile OkelTony Hogerhorst0-2
Joop CrooyRobbie Gerhardus   0-2
Patrick van Waardenburg      Fred Rienstra2-0
Erik VisserAlbert Lebbink0-2