ooipoort

ooipoort

dinsdag

Stand en uitslagen ronde 6

ronde 6 van 26-10-2015
NrVoornaamNaamScoreWaardeRatingGesp.StartWrdW-ZTPROn
01TonyHogerhorst114,025184868 02005  
02JanRavensteijn87,0241585414 01835  
03EricLangedijk85,7231898510 12020  
04JoopCrooy82,3221460320-116781 
05ChielVerhagen66,0211508418 01678  
06SteffenBrouwer62,0201466619 01538  
07Patrick vanWaardenburg57,8191670215-21839 
08HenkSteinhauer55,0181682512 11712  
09PaulDelleman54,5171641513 11592  
10EricVisser47,3161397421-21277  
11RobbieGerhardus41,515173849 014731 
12Frank van derRijst36,0141226423 010861
13FredRienstra35,3131569411 01330  
14FrankSchleipfenbauer32,0122065122 114891 
15Emile Okel30,7111512116 112911 
16FonsLeferink28,3101322 25 01322  
17JokeAnzion27,091587 24 01587  
18AlbertLebbink23,781408417 01232  

Uitslagen Competitie 1
cyclus 1 ronde 6 gespeeld op 26-10-2015
WitspelerZwartspelerUitslag
Eric LangedijkTony Hogerhorst0-2
Paul DellemanJoop Crooy0-2
Steffen BrouwerEric Visser2-0
Frank van der RijstPatrick van Waardenburg0-2
Henk SteinhauerRobbie Gerhardus2-0
Albert LebbinkFred Rienstra0-2


Emile Okeloneven

Stand en uitslagen ronde 5

cyclus 1 na ronde 5 seizoen 15/16
NrVoornaamNaamScoreWaardeRatingGesp.StartWrdW-ZTPROneven
01TonyHogerhorst90,02518365811938
02EricLangedijk88,324191041002172
03JanRavensteijn79,523158541401835
04JoopCrooy68,3221445220014981
05ChielVerhagen66,021150841801676
06PaulDelleman53,020165641301729
07EricVisser51,8191406321-11341
08SteffenBrouwer46,0181457519-11486
09Patrick vanWaardenburg42,0171669115-11953
10Frank van derRijst38,0161227323-110561
11RobbieGerhardus37,715175039115461
12HenkSteinhauer37,014167041201605
13FrankSchleipfenbauer32,8132065122115001
14FonsLeferink28,71213222501322
15JokeAnzion27,31115872401587
16FredRienstra25,010156331111171
17AlbertLebbink24,591414317-11247
18Emile Okel22,78151211611280



Emile (wit) door Henk in de problemen gebracht.

19 oktober 2015
WitspelerZwartspelerUitslag
Eric LangedijkJan Ravensteijn2-0
Tony HogerhorstEric Visser2-0
Frank van der RijstChiel Verhagen0-2
Paul DellemanRobbie Gerhardus2-0
Fred RienstraSteffen Brouwer0-2
Emile OkelHenk Steinhauer0-2


Joop Crooyoneven






Stand en uitslagen ronde 4

12 oktober 2015
cyclus 1 na ronde 4 seizoen 15/16
NrVoornaamNaamScoreWaardeRatingGesp.StartWrdW-ZTPROneven
01JanRavensteijn72,0251588314 11953  
02EricLangedijk64,3241907310-12226  
03TonyHogerhorst63,023183548 01946  
04JoopCrooy60,2221445220 01500  
05EricVisser57,5211407221 01335  
06ChielVerhagen48,7201505318 11682  
07Frank van derRijst42,0191230223-210311
08Patrick vanWaardenburg38,2181669115-11968

09SteffenBrouwer38,0171443419 01362  
10RobbieGerhardus37,516176329 216931 
11FrankSchleipfenbauer37,0152065122 114971 
12PaulDelleman31,0141643313-11583  
13FonsLeferink29,3131322 25 01322  
14JokeAnzion28,0121587 24 01587  
15HenkSteinhauer25,5111664312 11501  
16Emile Okel24,3101518 16 01518  
17FredRienstra21,591577211 01234  
18AlbertLebbink21,081414317-11244  

cyclus 1 ronde 4 gespeeld op 12-10-2015
WitspelerZwartspelerUitslag
Chiel VerhagenTony Hogerhorst0-2
Frank SchleipfenbauerEric Langedijk0-2
Robbie GerhardusSteffen Brouwer2-0

Stand en uitslagen na ronde 3


cyclus 1 na ronde 3 seizoen 15/16
NrVoornaamNaamScoreWaardeRatingGesp.StartWrdW-ZTPROn
01JanRavensteijn59,025158831411953
02ChielVerhagen51,024150821801822
03JoopCrooy47,723144522001500
04EricVisser44,022140722101335
05TonyHogerhorst44,02118323811949
06EricLangedijk38,320189221002098
07FrankSchleipfenbauer37,819208022020801
08SteffenBrouwer35,018144631911372
09Patrick vanWaardenburg34,0171669115-11968
10Frank van derRijst31,0161230223-210331
11FonsLeferink30,01513222501322
12JokeAnzion28,71415872401587
13PaulDelleman24,0131643313-11579
14HenkSteinhauer20,012166431211500
15FredRienstra19,711157721101234
16Emile Okel19,31015181601518
17AlbertLebbink17,091414317-11245
18RobbieGerhardus16,58176019115021

cyclus 1 ronde 3 gespeeld op 05-10-2015
WitspelerZwartspelerUitslag
Jan RavensteijnJoop Crooy2-0
Steffen BrouwerTony Hogerhorst0-2
Eric VisserFrank van der Rijst2-0
Eric LangedijkPaul Delleman2-0
Fred RienstraPatrick van Waardenburg0-2
Henk SteinhauerAlbert Lebbink2-0


Robbie Gerhardusoneven