ooipoort

ooipoort

dinsdag

Stand en uitslagen na ronde 11

Stand na ronde 11 seizoen 16/17
NrVoornaamNaamScoreWaardeStWrdGesp.GewRemVerlPerc.#On #Wit#Zwt
01Patrick vanWaardenburg191,02520971183 45
02RobbieGerhardus163,024231181277 56
03PaulDelleman160,02324952267 54
04TonyHogerhorst146,82225961272 54
05FredRienstra110,02118940544 45
06JoopCrooy96,72021420250122
07HenkSteinhauer86,81915613242 42
08SteffenBrouwer81,01816720529134
09ChielVerhagen79,21717711521143
10JanRavensteijn75,31622820625 44
11Emile Okel70,21513421163122
12AlbertLebbink69,01419711521125
13ErikVisser57,81314820625153
14FrankSchleipfenbauer39,5129211075 11
15GuylianoRadhe37,21110210150120
16JokeAnzion32,310111100100 01
17Derk JanPastoor16,09610010 01
18Frank van derRijst14,7812 000 - 00
19BenLievers13,078 000 - 00
20FonsLeferink11,367 000 - 00

ronde 11 gespeeld op 25-04-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Jan RavensteijnPatrick van Waardenburg0-2
Robbie GerhardusDerk Jan Pastoor2-0
Paul DellemanAlbert Lebbink2-0
Fred RienstraJoop Crooy0-2

Chiel Verhagenoneven

Stand na ronde 10


cyclus 2 na ronde 10 seizoen 16/17
Stand op 10-03-2017
NrVoornaamNaamScoreWaardeStWrdGesp.GewRemVerlPerc.#On#Wit#Zwt
01Patrick vanWaardenburg171,0252086118144
02TonyHogerhorst152,0242596127254
03RobbieGerhardus149,02323107127546
04PaulDelleman147,0222484226344
05FredRienstra110,0211884045035
06HenkSteinhauer91,7201561324242
07JanRavensteijn80,3192272052934
08AlbertLebbink75,01819611425124
09SteffenBrouwer74,51716720529134
10Emile Okel72,31613421163122
11ChielVerhagen68,0151771152143
12JoopCrooy63,71421310233121
13ErikVisser58,81314820625153
14FrankSchleipfenbauer42,512921107511
15GuylianoRadhe36,21110210150120
16JokeAnzion31,31011110010001
17Frank van derRijst15,0912000-00
18BenLievers13,388000-00
19FonsLeferink11,777000-00

ronde 10 gespeeld op 10-03-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Henk SteinhauerPatrick van Waardenburg0-2
Tony HogerhorstAlbert Lebbink2-0
Erik VisserPaul Delleman0-2
Emile OkelRobbie Gerhardus0-2
Fred RienstraJan Ravensteijn2-0
Chiel VerhagenSteffen Brouwer0-2

Joop Crooyoneven

cyclus 2 na ronde 9 seizoen 16/17
NrVoornaamNaamScoreWaardeStartWrdGesp.GewRemVerlPerc.Oneven#Wit#Zwt
01Patrick vanWaardenburg151,02520751179 43
02TonyHogerhorst137,52425851269 44
03PaulDelleman135,02324732257 43
04RobbieGerhardus135,02223961272 45
05HenkSteinhauer92,02115513150 32
06FredRienstra89,02018730443 25
07JanRavensteijn82,31922620433 33
08AlbertLebbink77,51819511330123
09ChielVerhagen71,71717611425 33
10Emile Okel69,81613321083112
11ErikVisser62,51514720529143
12SteffenBrouwer55,01416610517133
13JoopCrooy52,31321310233 21
14FrankSchleipfenbauer42,5129211075 11
15GuylianoRadhe33,21110210150120
16JokeAnzion28,310111100100 01
17Frank van derRijst15,0912 000 - 00
18Derk JanPastoor15,086 000 - 00
19BenLievers13,378 000 - 00
20FonsLeferink11,767 000 - 00

ronde 9 gespeeld op 03-03-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Patrick van WaardenburgPaul Delleman0-2
Henk SteinhauerTony Hogerhorst1-1
Erik VisserRobbie Gerhardus0-2