ooipoort

ooipoort

dinsdag

Stand en Uitslagen ronde 10

Stand na ronde 10 (21 november 2016)
NrVoornaamNaamScoreWaardeStartWGesp.GewRemVerlPerc.#On\#Wit#Zwt
01TonyHogerhorst175,825127700100134
02PaulDelleman118,0241884135644
03Patrick vanWaardenburg116,72314640267142
04JanRavensteijn112,3221674035743
05RobbieGerhardus109,52113850363144
06JoopCrooy103,2201983235044
07ChielVerhagen96,3192062134233
08AlbertLebbink96,0182263035033
09FredRienstra85,51721720529143
10EricVisser67,3162352034032
11SteffenBrouwer63,0151782062544
12HenkSteinhauer61,71415620433124
13Emile Okel57,3132442025013
14Frank van derRijst29,01225000-00
15Guyliano
23,711102002011
16FrankSchleipfenbauer 14,31011000-00

ronde 10 gespeeld op 21-11-2016
WitspelerZwartspelerUitslag
Fred RienstraTony Hogerhorst0-2
Jan RavensteijnPaul Delleman2-0
Patrick van WaardenburgRobbie Gerhardus 2-0
Steffen BrouwerJoop Crooy0-2
GuylianoHenk Steinhauer0-2


donderdag

Stand & Uitslagen ronde 9


 na ronde 9 seizoen 16/17
NrVoornaamNaamScoreWaardeStartWGesp.GewRemVerlPerc.#On#Wit#Zwt
01TonyHogerhorst152,825126600100133
02PaulDelleman123,0241874126443
03RobbieGerhardus116,22313750271143
04ChielVerhagen100,3222062134233
05AlbertLebbink98,0212263035033
06JoopCrooy93,7201972234343
07JanRavensteijn88,8191663035033
08Patrick vanWaardenburg85,01814530260132
09FredRienstra80,51721620433133
10EricVisser70,3162352034032
11SteffenBrouwer62,0151772052934
12Emile Okel56,7142442025013
13HenkSteinhauer49,31315510420123
14Frank van derRijst29,01225000-00
15Guyliano
23,711101001001
16FrankSchleipfenbauer14,31011000-00

ronde 9 gespeeld op 14-11-2016
WitspelerZwartspelerUitslag  
Robbie GerhardusChiel Verhagen2-0
Patrick van Waardenburg  Jan Ravensteijn  2-0
Albert LebbinkSteffen Brouwer2-0
Eric VisserFred Rienstra0-2
Henk SteinhauerEmile Okel0-2


Tony Hogerhorstoneven

dinsdag

Stand & Uitslagen ronde 8

stand 1 na ronde 8 seizoen 16/17
NrVoornaamNaamScoreWaardeStartWGesp.GewRemVerlPerc.#On#Wit#Zwt
01TonyHogerhorst142,325126600100 33
02PaulDelleman114,02418741264 43
03ChielVerhagen99,72320521250 32
04JanRavensteijn93,32216530260 32
05RobbieGerhardus89,52113640267133
06JoopCrooy84,52019722343 43
07AlbertLebbink82,31922520340 23
08EricVisser72,01823420250 22
09Patrick vanWaardenburg66,71714420250122
10SteffenBrouwer62,01617620433 33
11FredRienstra60,51521510420132
12HenkSteinhauer48,71415410325113
13Emile Okel44,31324310233 12
14Frank van der    Rijst29,01225 000 - 00
15Guyliano
23,7111010010 01
16FrankSchleipfenbauer    14,31011 000 - 00

ronde 8 gespeeld op 07-11-2016
WitspelerZwartspelerUitslag
Eric VisserTony Hogerhorst  0-2
Robbie Gerhardus   Guyliano2-0

Stand & Uitslagen ronde 7


stand na ronde 7 seizoen 2016/17
NrVoornaamNaamScoreWaardeStartWrdGesp.GewRemVerlPerc.Oneven#Wit#Zwt
01TonyHogerhorst124,32512550010032
02PaulDelleman101,0241874126443
03ChielVerhagen89,2232052125032
04JanRavensteijn81,3221653026032
05RobbieGerhardus78,52113530260123
06JoopCrooy75,5201972234343
07AlbertLebbink73,8192252034023
08EricVisser72,0182332016712
09Patrick vanWaardenburg56,21714420250122
10FredRienstra54,01621510420132
11SteffenBrouwer53,5151762043333
12Emile Okel43,7142431023312
13HenkSteinhauer41,81315410325113
14Frank van derRijst29,01225000-00
15Guylianoxxxx23,71110000-00
16FrankSchleipfenbauer14,31011000-00

ronde 7 gespeeld op 31-10-2016
 Witspeler                                   Zwartspeler Uitslag 
 Paul Delleman Chiel Verhagen0-2
 Joop Crooy Tony Hogerhorst0-2
 Robbie Gerhardus    Albert Lebbink2-0
 Fred Rienstra Patrick van Waardenburg   2-0
 Steffen Brouwer Henk Steinhauer2-0