ooipoort

ooipoort

dinsdag

Stand & Uitslagen 22 januari

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 3 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Paul Delleman73,02524321083 -1184716
02Jan Ravensteijn67,024193300100 -1181822
03Robbie Gerhardus53,72323 000 -2 017800
04Patrick van Waardenburg52,32216211075  018022
05Chiel Verhagen50,52121311150 -1158710
06Henk Steinhauer41,72020210150  01451-10
07Joop Crooy39,51915311150  114891
08Tony Hogerhorst36,51822101050  11583-7
09Fred Rienstra34,01725301217 -11494-6
10Albert Lebbink33,01617310233  11406-3
11Erik Visser31,01518310233  11324-5
12Steffen Brouwer27,01411310233 -11353-7
13Emile Okel24,31314201125  01128-20
14Guyliano Radhe23,51213101050  114557
15Frank Schleipfenbauer15,71112 000 -  020610
16Fons Leferink13,31010 000 -  013150
17Frank van der Rijst12,099 000 -  012200
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

ronde 3 gespeeld op 22-01-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag  
Paul DellemanPatrick van Waardenburg   1-1
Jan RavensteijnSteffen Brouwer2-0
Joop CrooyChiel Verhagen1-1
Erik VisserAlbert Lebbink0-2
Tony Hogerhorstb    Fred Rienstra1-1
Guyliano RadheEmile Okel1-1

Stand en Uitslagen ronde 2

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 2 seizoen 17/18
NrNaamScoreWdeStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Paul Delleman61,025242200100 -2188213
02Jan Ravensteijn51,024192200100 -2181815
03Robbie Gerhardus47,02323 000 -2 017800
04Chiel Verhagen40,02221210150  0164510
05Patrick van Waardenburg38,021161100100  119365
06Henk Steinhauer32,02020210150  01447-10
07Erik Visser32,01918210150  014644
08Joop Crooy31,01815210150  015041
09Steffen Brouwer29,01711210150  014350
10Tony Hogerhorst27,71622 000 -  018380
11Fred Rienstra25,0152520020  01337-13
12Emile Okel18,7141410010  11025-13
13Guyliano Radhe17,31313 000 -  012130
14Albert Lebbink17,0121720020  21221-12
15Frank Schleipfenbauer15,71112 000 -  020610
16Fons Leferink13,31010 000 -  013150
17Frank van der Rijst12,099 000 -  012200
18Joke Anzion10,788 000 -  014120

Uitslagen 
ronde 2 gespeeld op 15-01-2018
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Chiel VerhagenPaul Delleman0-2
Joop CrooyJan Ravensteijn0-2
Erik VisserSteffen Brouwer          0-2
Patrick van Waardenburg Fred Rienstra2-0
Albert LebbinkHenk Steinhauer0-2

vrijdag

Stand & Uitslagen ronde 1

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 1 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Paul Delleman43,025241100100-119288
02Chiel Verhagen37,024211100100-1200515
03Robbie Gerhardus34,52323000-1017800
04Jan Ravensteijn33,022191100100-118017
05Erik Visser30,021181100100-1186013
06Tony Hogerhorst28,72022000-018380
07Fred Rienstra25,019251001011286-8
08Joop Crooy24,018151100100-118069
09Patrick van Waardenburg 21,71716000-017640
10Henk Steinhauer20,016201001011091-15
11Guyliano Radhe18,01513000-012130
12Albert Lebbink17,014171001011183-7
13Frank Schleipfenbauer16,31312000-020610
14Emile Okel14,012141001011034-13
15Fons Leferink13,71110000-013150
16Frank van der Rijst12,3109000-012200
17Steffen Brouwer11,09111001011102-9
18Joke Anzion10,788000-014120

ronde 1 gespeeld op 8-1-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Fred RienstraPaul Delleman0-2
Henk Steinhauer  Chiel Verhagen0-2
Albert LebbinkJan Ravensteijn 0-2
Emile OkelErik Visser0-2
Steffen BrouwerJoop Crooy0-2