ooipoort

ooipoort

dinsdag

Stand & Uitslagen na ronde 6


NrVoornaamNaamScoreWaardeStartWGesp.Gew.Rem.Verl.Perc.#On #Wit#Zwt
01PaulDelleman103,02518641175 33
02TonyHogerhorst102,024124400100 31
03JoopCrooy79,52319622250 33
04AlbertLebbink78,22222420250 22
05JanRavensteijn77,02116530260 32
06EricVisser69,72023320167 12
07ChielVerhagen59,01920411238 31
08Patrick vanWaardenburg58,81814320167121
09RobbieGerhardus55,21713420250113
10Emile Okel43,31624310233 12
11HenkSteinhauer40,51515310233112
12SteffenBrouwer37,01417510420 23
13FredRienstra34,0132140040122
14Frank van derRijst29,01225 000 - 00
15Guylianoxxxx20,01110 000 - 00
16FrankSchleipfenbauer14,31011 000 - 00

ronde 6 gespeeld op 24-10-2016
 Witspeler ZwartspelerUitslag
 Paul Delleman Eric Visser2-0
 Chiel Verhagen Joop Crooy1-1
 Albert Lebbink Emile Okel2-0
 Steffen Brouwer    Patrick van Waardenburg   0-2
 Fred Rienstra Robbie Gerhardus0-2


 Henk Steinhauer oneven

Stand & Uitslagen na ronde 5

 na ronde 5 seizoen 16/17
NrVoornaamNaamScoreWrdeStrtWGesp.GewRemVerlPerc.On#Wit#Zwt
01TonyHogerhorst100,32512440010031
02PaulDelleman79,5241853117023
03JanRavensteijn71,0231653026032
04EricVisser70,32223220010011
05JoopCrooy69,0211952125032
06AlbertLebbink61,7202231023312
07ChielVerhagen49,8192031023321
08Emile Okel45,0182421015011
09Patrick vanWaardenburg41,21714210150120
10RobbieGerhardus39,31613310233112
11SteffenBrouwer38,5151741032513
12FredRienstra35,0142130030112
13HenkSteinhauer33,3131531023312
14Frank van derRijst29,01225000-00
15FrankSchleipfenbauer14,71111000-00

ronde 5 gespeeld op 17-10-2016
 Witspeler Zwartspeler Uitslag 
 Jan Ravensteijn Albert Lebbink0-2
 Joop Crooy Emile Okel2-0
 Henk Steinhauer        Robbie Gerhardus    0-2
 Paul Delleman Steffen Brouwer2-0
 Chiel Verhagen Eric Visser0-2

Stand & Uitslagen na ronde 4

Stand op 10 oktober 2016
NrVoornaamNaamScoreWaardeStartWGespGewRemVerlPercOnWitZwt
01TonyHogerhorst89,02512440010031
02JanRavensteijn73,0241643017522
03PaulDelleman55,5231842116313
04ChielVerhagen50,5222021015011
05EricVisser49,32123110010010
06Emile Okel47,72024110010010
07JoopCrooy46,5191941123822
08Patrick vanWaardenburg44,01814210150120
09SteffenBrouwer38,5171731023312
10AlbertLebbink35,316222002011
11HenkSteinhauer33,0151521015002
12Frank van derRijst29,71425000-00
13FredRienstra27,513213003012
14RobbieGerhardus23,0121320020111
15FrankSchleipfenbauer14,71111000-00

ronde 4 gespeeld op 10-10-2016
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Tony Hogerhorst      Jan Ravensteijn        2-0
Eric VisserJoop Crooy2-0
Robbie Gerhardus   Paul Delleman0-2


Stand en Uitslagen ronde 3




Ranglijst  op 3-10-2016

NrVoornaamNaamScoreWaardeStartWGespGewRemVerlPercOnWit#wt
0JanRavensteijn74,02516330010021
02TonyHogerhorst65,02412330010021
03EmileOkel47,72324110010010
04JoopCrooy43,5221931115021
05PaulDelleman43,0211831115012
06ChielVerhagen38,7202021015011
07Patrick vanWaardenburg38,3191421015020
08HenkSteinhauer33,0181521015002
09Frank van derRijst30,71725000-00
10SteffenBrouwer29,0161731023312
11EricVisser28,01523000-00
12AlbertLebbink26,714222002011
13RobbieGerhardus23,8131310010101
14FredRienstra21,012213003012
15FrankSchleipfenbauer14,71111000-00

ronde 3 gespeeld op 26-08-2016
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Joop CrooyJan Ravensteijn           0-2
Patrick van Waardenburg            Tony Hogerhorst        0-2
Emile OkelSteffen Brouwer2-0
Albert LebbinkPaul Delleman0-2
Fred RienstraHenk Steinhauer0-2