ooipoort

ooipoort

dinsdag

Stand en Uitslagen Ronde 11



Stand na ronde 11 op 12 december 2016
NrVoornaamNaamScoreWrdStWrdGesp.GewRemVerlPerc.#On#Wi#Zw
01TonyHogerhorst193,825128800100135
02RobbieGerhardus132,02413960367154
03PaulDelleman119,7231884135644
04Patrick vanWaardenburg117,32214640267142
05JoopCrooy114,0211994235645
06JanRavensteijn110,7201684045044
07FredRienstra99,51921830538144
08ChielVerhagen96,5182072143634
09AlbertLebbink93,7172273044343
10SteffenBrouwer84,0161793063354
11ErikVisser74,0152362134233
12HenkSteinhauer71,21415721436134
13EmileOkel58,3132452034023
14Frank van derRijst29,01225000-00
15GuylianoRadhe23,711103003021
16FrankSchleipfenbauer14,31011000-0

ronde 11 gespeeld op 12-12-2016
WitspelerZwartspelerUitslag
Albert LebbinkTony Hogerhorst    0-2
Robbie Gerhardus       Jan Ravensteijn2-0
Steffen BrouwerChiel Verhagen2-0
Emile OkelFred Rienstra0-2
Henk SteinhauerErik Visser1-1
Guyliano RadheJoop Crooy0-2


Stand en Uitslagen ronde 10

Stand na ronde 10 (21 november 2016)
NrVoornaamNaamScoreWaardeStartWGesp.GewRemVerlPerc.#On\#Wit#Zwt
01TonyHogerhorst175,825127700100134
02PaulDelleman118,0241884135644
03Patrick vanWaardenburg116,72314640267142
04JanRavensteijn112,3221674035743
05RobbieGerhardus109,52113850363144
06JoopCrooy103,2201983235044
07ChielVerhagen96,3192062134233
08AlbertLebbink96,0182263035033
09FredRienstra85,51721720529143
10EricVisser67,3162352034032
11SteffenBrouwer63,0151782062544
12HenkSteinhauer61,71415620433124
13Emile Okel57,3132442025013
14Frank van derRijst29,01225000-00
15Guyliano
23,711102002011
16FrankSchleipfenbauer 14,31011000-00

ronde 10 gespeeld op 21-11-2016
WitspelerZwartspelerUitslag
Fred RienstraTony Hogerhorst0-2
Jan RavensteijnPaul Delleman2-0
Patrick van WaardenburgRobbie Gerhardus 2-0
Steffen BrouwerJoop Crooy0-2
GuylianoHenk Steinhauer0-2


donderdag

Stand & Uitslagen ronde 9


 na ronde 9 seizoen 16/17
NrVoornaamNaamScoreWaardeStartWGesp.GewRemVerlPerc.#On#Wit#Zwt
01TonyHogerhorst152,825126600100133
02PaulDelleman123,0241874126443
03RobbieGerhardus116,22313750271143
04ChielVerhagen100,3222062134233
05AlbertLebbink98,0212263035033
06JoopCrooy93,7201972234343
07JanRavensteijn88,8191663035033
08Patrick vanWaardenburg85,01814530260132
09FredRienstra80,51721620433133
10EricVisser70,3162352034032
11SteffenBrouwer62,0151772052934
12Emile Okel56,7142442025013
13HenkSteinhauer49,31315510420123
14Frank van derRijst29,01225000-00
15Guyliano
23,711101001001
16FrankSchleipfenbauer14,31011000-00

ronde 9 gespeeld op 14-11-2016
WitspelerZwartspelerUitslag  
Robbie GerhardusChiel Verhagen2-0
Patrick van Waardenburg  Jan Ravensteijn  2-0
Albert LebbinkSteffen Brouwer2-0
Eric VisserFred Rienstra0-2
Henk SteinhauerEmile Okel0-2


Tony Hogerhorstoneven

dinsdag

Stand & Uitslagen ronde 8

stand 1 na ronde 8 seizoen 16/17
NrVoornaamNaamScoreWaardeStartWGesp.GewRemVerlPerc.#On#Wit#Zwt
01TonyHogerhorst142,325126600100 33
02PaulDelleman114,02418741264 43
03ChielVerhagen99,72320521250 32
04JanRavensteijn93,32216530260 32
05RobbieGerhardus89,52113640267133
06JoopCrooy84,52019722343 43
07AlbertLebbink82,31922520340 23
08EricVisser72,01823420250 22
09Patrick vanWaardenburg66,71714420250122
10SteffenBrouwer62,01617620433 33
11FredRienstra60,51521510420132
12HenkSteinhauer48,71415410325113
13Emile Okel44,31324310233 12
14Frank van der    Rijst29,01225 000 - 00
15Guyliano
23,7111010010 01
16FrankSchleipfenbauer    14,31011 000 - 00

ronde 8 gespeeld op 07-11-2016
WitspelerZwartspelerUitslag
Eric VisserTony Hogerhorst  0-2
Robbie Gerhardus   Guyliano2-0

Stand & Uitslagen ronde 7


stand na ronde 7 seizoen 2016/17
NrVoornaamNaamScoreWaardeStartWrdGesp.GewRemVerlPerc.Oneven#Wit#Zwt
01TonyHogerhorst124,32512550010032
02PaulDelleman101,0241874126443
03ChielVerhagen89,2232052125032
04JanRavensteijn81,3221653026032
05RobbieGerhardus78,52113530260123
06JoopCrooy75,5201972234343
07AlbertLebbink73,8192252034023
08EricVisser72,0182332016712
09Patrick vanWaardenburg56,21714420250122
10FredRienstra54,01621510420132
11SteffenBrouwer53,5151762043333
12Emile Okel43,7142431023312
13HenkSteinhauer41,81315410325113
14Frank van derRijst29,01225000-00
15Guylianoxxxx23,71110000-00
16FrankSchleipfenbauer14,31011000-00

ronde 7 gespeeld op 31-10-2016
 Witspeler                                   Zwartspeler Uitslag 
 Paul Delleman Chiel Verhagen0-2
 Joop Crooy Tony Hogerhorst0-2
 Robbie Gerhardus    Albert Lebbink2-0
 Fred Rienstra Patrick van Waardenburg   2-0
 Steffen Brouwer Henk Steinhauer2-0


Stand & Uitslagen na ronde 6


NrVoornaamNaamScoreWaardeStartWGesp.Gew.Rem.Verl.Perc.#On #Wit#Zwt
01PaulDelleman103,02518641175 33
02TonyHogerhorst102,024124400100 31
03JoopCrooy79,52319622250 33
04AlbertLebbink78,22222420250 22
05JanRavensteijn77,02116530260 32
06EricVisser69,72023320167 12
07ChielVerhagen59,01920411238 31
08Patrick vanWaardenburg58,81814320167121
09RobbieGerhardus55,21713420250113
10Emile Okel43,31624310233 12
11HenkSteinhauer40,51515310233112
12SteffenBrouwer37,01417510420 23
13FredRienstra34,0132140040122
14Frank van derRijst29,01225 000 - 00
15Guylianoxxxx20,01110 000 - 00
16FrankSchleipfenbauer14,31011 000 - 00

ronde 6 gespeeld op 24-10-2016
 Witspeler ZwartspelerUitslag
 Paul Delleman Eric Visser2-0
 Chiel Verhagen Joop Crooy1-1
 Albert Lebbink Emile Okel2-0
 Steffen Brouwer    Patrick van Waardenburg   0-2
 Fred Rienstra Robbie Gerhardus0-2


 Henk Steinhauer oneven

Stand & Uitslagen na ronde 5

 na ronde 5 seizoen 16/17
NrVoornaamNaamScoreWrdeStrtWGesp.GewRemVerlPerc.On#Wit#Zwt
01TonyHogerhorst100,32512440010031
02PaulDelleman79,5241853117023
03JanRavensteijn71,0231653026032
04EricVisser70,32223220010011
05JoopCrooy69,0211952125032
06AlbertLebbink61,7202231023312
07ChielVerhagen49,8192031023321
08Emile Okel45,0182421015011
09Patrick vanWaardenburg41,21714210150120
10RobbieGerhardus39,31613310233112
11SteffenBrouwer38,5151741032513
12FredRienstra35,0142130030112
13HenkSteinhauer33,3131531023312
14Frank van derRijst29,01225000-00
15FrankSchleipfenbauer14,71111000-00

ronde 5 gespeeld op 17-10-2016
 Witspeler Zwartspeler Uitslag 
 Jan Ravensteijn Albert Lebbink0-2
 Joop Crooy Emile Okel2-0
 Henk Steinhauer        Robbie Gerhardus    0-2
 Paul Delleman Steffen Brouwer2-0
 Chiel Verhagen Eric Visser0-2

Stand & Uitslagen na ronde 4

Stand op 10 oktober 2016
NrVoornaamNaamScoreWaardeStartWGespGewRemVerlPercOnWitZwt
01TonyHogerhorst89,02512440010031
02JanRavensteijn73,0241643017522
03PaulDelleman55,5231842116313
04ChielVerhagen50,5222021015011
05EricVisser49,32123110010010
06Emile Okel47,72024110010010
07JoopCrooy46,5191941123822
08Patrick vanWaardenburg44,01814210150120
09SteffenBrouwer38,5171731023312
10AlbertLebbink35,316222002011
11HenkSteinhauer33,0151521015002
12Frank van derRijst29,71425000-00
13FredRienstra27,513213003012
14RobbieGerhardus23,0121320020111
15FrankSchleipfenbauer14,71111000-00

ronde 4 gespeeld op 10-10-2016
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Tony Hogerhorst      Jan Ravensteijn        2-0
Eric VisserJoop Crooy2-0
Robbie Gerhardus   Paul Delleman0-2


Stand en Uitslagen ronde 3




Ranglijst  op 3-10-2016

NrVoornaamNaamScoreWaardeStartWGespGewRemVerlPercOnWit#wt
0JanRavensteijn74,02516330010021
02TonyHogerhorst65,02412330010021
03EmileOkel47,72324110010010
04JoopCrooy43,5221931115021
05PaulDelleman43,0211831115012
06ChielVerhagen38,7202021015011
07Patrick vanWaardenburg38,3191421015020
08HenkSteinhauer33,0181521015002
09Frank van derRijst30,71725000-00
10SteffenBrouwer29,0161731023312
11EricVisser28,01523000-00
12AlbertLebbink26,714222002011
13RobbieGerhardus23,8131310010101
14FredRienstra21,012213003012
15FrankSchleipfenbauer14,71111000-00

ronde 3 gespeeld op 26-08-2016
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Joop CrooyJan Ravensteijn           0-2
Patrick van Waardenburg            Tony Hogerhorst        0-2
Emile OkelSteffen Brouwer2-0
Albert LebbinkPaul Delleman0-2
Fred RienstraHenk Steinhauer0-2