ooipoort

ooipoort

dinsdag

Eindstand Zomeravondcompetitie 2015

Eindstand
na ronde 6  juni  2015
NrVoornaamNaamScoreWPSBRatingGesp.W-ZTPR
01EricLangedijk123838,001903622028
02Patrick vanWaardenburg94625,001678511836
03PaulDelleman83817,001685601747
04FredRienstra74114,001562511735
05JanRavensteijn6409,001530401607
06ChielVerhagen6396,001483201553
07FrankSchleipfenbauer  6360,00208502085
08JokeAnzion6360,00160001600
09FonsLeferink6360,00132301323
10Frank van derRijst6360,00124101241
11Eric deBoer6360,00114801148
12AlbertLebbink6336,001427401511
13SteffenBrouwer6315,001511401528
14HenkSteinhauer5312,501630201291
15JoopCrooy5286,501491601502
16RobbieGerhardus4365,001656601453
17Emile Okel4344,0015236-21443
18EricVisser0330,0013686-2114

Zomeravondcompetitie 2015 ronde 5 en 6

ronde 5 gespeeld op 15-06-2015
WitspelerZwartspelerUitslag
Paul DellemanEric Langedijk0-1
Henk Steinhauer  Joop Crooyrem
Emile OkelRobbie Gerhardus            1-0
Eric VisserSteffen Brouwer0-1

ronde 6 gespeeld op 15-06-2015
WitspelerZwartspelerUitslag
Eric LangedijkEmile Okel1-0
Steffen BrouwerHenk Steinhauer1-0
Joop CrooyPatrick van Waardenburg  0-1
Fred RienstraPaul Delleman0-1
Robbie GerhardusEric Visser1-0

Zomeravondcompetitie 2015

Uitslagen ronde 3 en 4

 ronde 3 gespeeld op 9-06-2015
WitspelerZwartspelerUitslag
Patrick van Waardenburg    Eric Langedijk0-1
Fred RienstraRobbie Gerhardus  1-0
Steffen BrouwerPaul Delleman0-1
Chiel VerhagenAlbert Lebbink1-0
Joop CrooyJan Ravensteijn0-1
Eric VisserEmile Okel0-1

Tja en toen ging het bier om .....





















ronde 4 gespeeld op 9-06-2015
WitspelerZwartspelerUitslag
Eric LangedijkFred Rienstra1-0
Patrick van Waardenburg    Chiel Verhagen1-0
Robbie GerhardusPaul Delleman0-1
Jan RavensteijnEmile Okel1-0
Albert LebbinkSteffen Brouwer      1-0
Joop CrooyEric Visser1-0

zomeravondcompetitie 2015 ronde 1 en 2

Uitslagen ronde  1 en 2

WitspelerZwartspelerUitslag
Robbie GerhardusJoop Crooy1-0
Paul DellemanEric Visser1-0
Fred RienstraEmile Okel1-0
Eric LangedijkJan Ravensteijn                 1-0
Patrick van Waardenburg    Albert Lebbink1-0

WitspelerZwartspelerUitslag
Eric LangedijkRobbie Gerhardus1-0
Paul DellemanPatrick van Waardenburg   0-1
Jan Ravensteijn                  Fred Rienstra0-1
Emile OkelJoop Crooy0-1
Albert LebbinkEric Visser1-0

Eindstand seizoen 2014-2015




De kampioen van seizoen 2014-2015
Robbie Gerhardus
na ronde 26 seizoen 14/15
NrVoornaamNaamScoreWaardeRatingGesp.StartWrdW-ZTPROneven
01RobbieGerhardus392,32517672010018781
02EricLangedijk305,0241881199-118761
03FredRienstra276,72315962013-216801
04HenkSteinhauer264,7221677181201730
05PaulDelleman240,02116482011216121
06JanRavensteijn223,82015591917116151
07Patrick vanWaardenburg198,21916611220216832
08Emile Okel156,01815181718115021
09AlbertLebbink145,31714281819014332
10ChielVerhagen138,71614621714314451
11SteffenBrouwer121,51514521915-113881
12JoopCrooy115,31414422016-213791
13EricVisser109,71314102021-213921
14FrankSchleipfenbauer62,312208048020321
15JokeAnzion27,8111587322-11423
16Frank van derRijst19,710124222301260
17FonsLeferink18,591322224012851
18Eric deBoer9,3811121425010191